• خانه
  • اخبار
  • 10 بهترین بازی که ما به صورت فیزیکی در Summer Game Fest، Tribeca بازی کردیم

10 بهترین بازی که ما به صورت فیزیکی در Summer Game Fest، Tribeca بازی کردیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
10 بهترین بازی که ما به صورت فیزیکی در Summer Game Fest، Tribeca بازی کردیم


غرفه‌ها، کنترل‌کننده‌ها، ماسک‌ها و بازی‌ها: رویدادهای پیش‌نمایش بازی در سال 2022 کمی متفاوت هستند، اما ما هر چه می‌توانیم استفاده خواهیم کرد.

بزرگنمایی / غرفه‌ها، کنترل‌کننده‌ها، ماسک‌ها و بازی‌ها: رویدادهای پیش‌نمایش بازی در سال 2022 کمی متفاوت هستند، اما ما هر چه می‌توانیم استفاده خواهیم کرد. (اعتبار: جشنواره بازی تابستانی: روزهای بازی + ست کودبک)

لس آنجلس – جشنواره بازی تابستانی هفته گذشته بیشتر یک رویداد مجازی بود، پر از تریلرهایی برای بازی های ویدیویی که ممکن است در 18 ماه آینده شروع شوند یا نشوند. با این حال، با نزدیک شدن به صنعت بازی‌سازی به هنجار بازبینی مرسوم، از اوایل ژوئن دعوت‌نامه‌هایی را برای دو رویداد با بازی‌هایی که می‌توان به زودی بازی کرد، مشخص کردیم.

شما ممکن است قبلاً بزرگترین نکات عملی من را از این رویدادها دیده باشید: استریت فایتر 6که فوق العاده است و مرزهای صوتیکه عجیب اما امیدوار کننده است. این مقاله «بهترین‌های بقیه» را بر اساس تست‌های تمرینی در Summer Game Fest Play Days در لس‌آنجلس و مجموعه‌ای از نمایش‌ها در جشنواره بازی‌های Tribeca با اتصال از راه دور خلاصه می‌کند.

این رویدادها برخی از بزرگترین توسعه دهندگان و ناشران جهان را نداشتند – احتمالاً به این دلیل که بسیاری از بازی های آنها تا سال 2023 به تعویق افتادند. اگرچه این لیست بیشتر به سمت کشور مستقل منحرف شده است، اما به لطف احساس آنها در بازی، ما پشت این نکات برجسته در پیش نمایش بازی هستیم. .

48 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات