• خانه
  • اخبار
  • یک مقام جمهوری خواه منطقه متهم به تخلف از دستگاه رای گیری، حکم بازداشت صادر شد

یک مقام جمهوری خواه منطقه متهم به تخلف از دستگاه رای گیری، حکم بازداشت صادر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
یک مقام جمهوری خواه منطقه متهم به تخلف از دستگاه رای گیری، حکم بازداشت صادر شد


عکس تینا پیترز.

بزرگنمایی / تینا پیترز (اعتبار: وب سایت کمپین تینا پیترز)

هیئت منصفه بزرگ در کلرادو دیروز تینا پیترز، مقام کانتی مسا را ​​به 10 اتهام مربوط به افشای رمزهای عبور BIOS و سایر اطلاعات محرمانه متهم کرد که در نهایت توسط نظریه‌پرداز توطئه QAnon، ران واتکینز منتشر شد. معاون افسر Belinda Knysley به شش مورد متهم شد.

برای پیترز و کنیزلی حکم بازداشت صادر شد و وثیقه برای هر زن 500000 دلار تعیین شد. پیترز، یک جمهوری خواه، ماه گذشته اعلام کرد که قصد دارد برای پست وزارت خارجه نامزد شود و گفت: “کلرادو شایسته وزیر خارجه ای است که در مقابل دولت بایدن که می خواهد کشور ما را با انتخابات ملی شکست دهد، بایستد.”

در آوریل و مه 2021، پیترز و کنیزلی “طرح تقلبی را طراحی و اجرا کردند که برای تأثیرگذاری بر مقامات دولتی، نقض پروتکل های امنیتی، تجاوز از دسترسی مجاز به تجهیزات رای گیری، و انتشار احتمالی اطلاعات محرمانه به افراد غیرمجاز طراحی شده بود. گفت. «علاوه بر این، این متهمان بدون مجوز یا مجوز قانونی از نام جرالد وود و اطلاعات هویتی شخصی نیز برای ادامه طرح مجرمانه خود استفاده کردند. این استفاده غیرقانونی از هویت آقای وود توسط تینا پیترز و بلیندا کنیزلی نیز باعث افشای آقای وود شد. درختی از اشکال مختلف مسئولیت و مواجهه جنایی.»

13 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات