• خانه
  • اخبار
  • یک مطالعه CDC شکست کامل سیاست کووید-صفر چین در هنگ کنگ را نشان می دهد

یک مطالعه CDC شکست کامل سیاست کووید-صفر چین در هنگ کنگ را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
یک مطالعه CDC شکست کامل سیاست کووید-صفر چین در هنگ کنگ را نشان می دهد


کارکنان مراقبت های بهداشتی با حمل تجهیزات حفاظت فردی، جسد یک بیمار فوت شده را بر روی یک ماشین نعش کش در خارج از سردخانه بیمارستان ملکه الیزابت در هنگ کنگ، چین، در روز چهارشنبه، 2 مارس 2022، منتقل کردند. هنگ کنگ روز چهارشنبه بیش از 55000 مورد را گزارش کرد، بیمارستان ها زیر آب رفتند. و سردخانه های شهر تقریباً پر است.

بزرگنمایی / کارکنان مراقبت های بهداشتی با حمل تجهیزات حفاظت فردی، جسد یک بیمار فوت شده را بر روی یک ماشین نعش کش در خارج از سردخانه بیمارستان ملکه الیزابت در هنگ کنگ، چین، در روز چهارشنبه، 2 مارس 2022، منتقل کردند. هنگ کنگ روز چهارشنبه بیش از 55000 مورد را گزارش کرد، بیمارستان ها زیر آب رفتند. و سردخانه های شهر تقریباً پر است. (اعتبار: گتی | بلومبرگ)

در بیشتر موارد همه‌گیری، چین ویروس کرونا را دور نگه داشت. این کشور یک طرح تهاجمی COVID-Zero را اتخاذ کرده است که به شدت موارد را شناسایی، حاوی و ردیابی می کند تا از انتشار ویروس جلوگیری کند. به نظر می رسد که به طور قابل توجهی خوب کار می کند – تا زمان ورود نسخه فوق قابل انتقال omicron.

ویروس به ظاهر غیرقابل توقف اکنون در چین در حال انفجار است، هر روز رکوردها را می شکند و یک اشتباه غم انگیز را در سیاست چینی کووید آشکار می کند: آسیب پذیرترین افراد این کشور – افراد مسن – از کمترین آسیب پذیری در برابر واکسیناسیون هستند. به این ترتیب، مرگ و میر ناگزیر افزایش خواهد یافت.

این قبلاً در هنگ کنگ اتفاق افتاده است، که شاهد افزایش موج Omicron خود بین ژانویه و مارس بود. در آن زمان این یکی از بالاترین میزان مرگ و میر در جهان در یک بیماری همه گیر بود. در مطالعه ای که روز جمعه توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر شد، CDC ایالات متحده با CDC چین در کالبد شکافی اوج مرگبار همکاری کرده است. تجزیه و تحلیل مضرات مهلک نادیده گرفتن واکسیناسیون سالمندان را برجسته کرد.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات