• خانه
  • اخبار
  • یک مشکل واضح امضای نرم افزار، به روز رسانی را برای برخی از نمایشگرهای استودیو قطع می کند

یک مشکل واضح امضای نرم افزار، به روز رسانی را برای برخی از نمایشگرهای استودیو قطع می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
یک مشکل واضح امضای نرم افزار، به روز رسانی را برای برخی از نمایشگرهای استودیو قطع می کند


صفحه نمایش استودیو اپل.

بزرگنمایی / صفحه نمایش استودیو اپل. (اعتبار: اندرو کانینگهام)

یکی از مواردی که مانیتور استودیو دیسپلی اپل را منحصر به فرد می کند – علاوه بر وضوح صفحه نمایش طبیعی 5K – این است که در واقع یک آی پد در داخل آن وجود دارد. این مانیتور شامل یک تراشه Apple A13 و 64 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی برای تامین برخی از ویژگی‌های هوشمند آن است و مانند سایر iDevice‌های اپل، می‌تواند به‌روزرسانی‌های سیستم‌افزار مبتنی بر iOS را برای افزودن ویژگی‌های جدید و رفع اشکال‌ها دریافت کند.

اما مانند سایر iDevice های اپل، این بدان معناست که گاهی اوقات در نصب آخرین به روز رسانی ها برای نمایشگر استودیو خود با مشکل مواجه می شوید. این مورد در آخر هفته برای برخی از کاربران نمایشگرهای استودیوی جدید اپل بود که متوجه شدند نمی توانند سیستم عامل کارخانه (نسخه 15.3) را به آخرین نسخه (15.4) به روز کنند.

دلیل توقف کارکرد به‌روزرسانی احتمالاً به نحوه مدیریت اپل به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار iOS مربوط می‌شود. اپل قبل از مجوز نصب، امضای دیجیتال فایل به‌روزرسانی iOS را تأیید می‌کند تا از نصب به‌روزرسانی‌هایی که حاوی بدافزار یا سایر تغییرات هستند جلوگیری کند. و برای جلوگیری از دانگرید به نسخه‌های قدیمی‌تر iOS، اپل معمولاً به شما اجازه می‌دهد تنها یک یا دو مورد از آخرین به‌روزرسانی‌های iOS را در یک زمان نصب کنید. هنگامی که نسخه جدیدی از iOS منتشر شد، همانطور که iOS 15.4.1 در 31 مارس بود، اپل مدت کوتاهی پس از آن امضای نسخه قبلی (در این مورد iOS 15.4) را متوقف خواهد کرد.

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات