• خانه
  • اخبار
  • یک مانیتور کامپیوتر با نرخ تازه سازی 500 هرتز از ایسوس می آید

یک مانیتور کامپیوتر با نرخ تازه سازی 500 هرتز از ایسوس می آید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
یک مانیتور کامپیوتر با نرخ تازه سازی 500 هرتز از ایسوس می آید


یک مانیتور کامپیوتر با نرخ تازه سازی 500 هرتز از ایسوس می آید

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Nvidia)

ایسوس و انویدیا روز سه شنبه اعلام کردند که یک مانیتور رایانه 24 اینچی با قابلیت به روز رسانی تصویر آن 500 بار در ثانیه به زودی در دسترس خواهد بود. این مانیتور باید مانیتورهای دسکتاپ را از حداکثر نرخ تازه سازی طبیعی 360 هرتزی که امروز می بیند افزایش دهد، در حالی که به طور مرموزی یک چرخش جدید در فناوری پنل اولد ایجاد می کند.

مانیتور گیمینگ ایسوس ROG Swift با فرکانس 500 هرتز نام گذاری شده است و نرخ تازه سازی بالا را با وضوح کمتر کنترل می کند. صفحه نمایش 1920 × 1080 از نگاه جدیدی به پنل های TN (نماتیک پیچ خورده) به نام E-TN استفاده می کند که “E” به معنای ورزش های الکترونیکی است. طبق گفته ایسوس، پنل E-TN “60 درصد زمان پاسخگویی بهتر نسبت به پنل های TN استاندارد” ارائه می دهد و انویدیا در بیانیه خود ادعا می کند که پنل E-TN “حداکثر حرکت و وضوح” را دارد. اما نه در جزئیات که چگونه فناوری با TN معمولی متفاوت است.

پنل‌های استاندارد TN در میان نسخه‌های مانیتور کامپیوتر کمتر رایج می‌شوند، زیرا پنل‌های IPS (در داخل صفحه) و VA (تراز عمودی) همچنان از سرعت بالایی برخوردار هستند، در حالی که برای زوایای دید قوی‌تر در مورد IPS و نسبت کنتراست بالاتر شناخته می‌شوند. مورد VA. کسانی که TN را انتخاب می کنند مایلند کیفیت پایین تصویر را به نام سرعت یا اغلب قیمت های پایین تر قربانی کنند. مشخص نیست که چه تعداد قربانی ممکن است به E-TN (غیر از حداکثر وضوح 1080p) نیاز داشته باشند یا در مقایسه با مانیتورهای استاندارد TN امروزی چقدر حق بیمه وجود دارد.

9 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات