• خانه
  • اخبار
  • یک ماشین الکتریکی کوچک و مقرون به صرفه می خواهید؟ بد شانس اگر در ایالات متحده زندگی می کنید

یک ماشین الکتریکی کوچک و مقرون به صرفه می خواهید؟ بد شانس اگر در ایالات متحده زندگی می کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
یک ماشین الکتریکی کوچک و مقرون به صرفه می خواهید؟ بد شانس اگر در ایالات متحده زندگی می کنید


این خودروی الکتریکی نیسان ساکورا نام دارد و امسال با قیمت حدود 14000 دلار در ژاپن به فروش می رسد و ثابت می کند که خودروسازان می توانند خودروهای برقی کوچک و مقرون به صرفه تولید کنند.

بزرگنمایی / این خودروی الکتریکی نیسان ساکورا نام دارد و امسال با قیمت حدود 14000 دلار در ژاپن به فروش می رسد و ثابت می کند که خودروسازان می توانند خودروهای برقی کوچک و مقرون به صرفه تولید کنند. (اعتبار: نیسان)

لازم نیست تقریباً در هر مقاله ای که در مورد خودروهای جدید می نویسیم، به بررسی نظرات خود بپردازید تا شکایاتی در مورد اندازه و قیمت روزافزون این خودروهای جدید پیدا کنید. سازندگان خودرو متقاعد شده اند که این اندازه در بازار ایالات متحده فروخته می شود، به خصوص وقتی صحبت از وسایل نقلیه الکتریکی جدید می شود. اما همانطور که اروپا و ژاپن نشان داده اند راه دیگری وجود دارد.

به عنوان مثال، اتوکار روز سه شنبه اعلام کرد که فولکس واگن یک خودروی الکتریکی کوچک به نام ID.1 خواهد ساخت که با قیمتی در حدود 18000 دلار (17000 یورو) به فروش خواهد رسید. برای رسیدن به بازار در سال 2025، این خودروی الکتریکی مینیاتوری از نسخه کاهش یافته پلتفرم MEB فولکس واگن استفاده می کند (به هر حال، همانطور که در کراس اوور ID.4 در بازار ایالات متحده استفاده می شود) و انتظار می رود برد WLTP در حدود 250 مایل داشته باشد. 400 کیلومتر) به لطف باتری 57 کیلووات ساعتی.

در واقع، اروپایی ها تا حدودی از نظر انتخاب ناامید خواهند شد، زیرا همان کارخانه در اسپانیا نیز نسخه های ID.1 را برای برندهای Cupra و Seat تولید خواهد کرد.

7 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات