• خانه
  • اخبار
  • یک قاضی پرونده ضد تراست رد شده Steam را از مرده باز می گرداند

یک قاضی پرونده ضد تراست رد شده Steam را از مرده باز می گرداند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
یک قاضی پرونده ضد تراست رد شده Steam را از مرده باز می گرداند


یک قاضی پرونده ضد تراست رد شده Steam را از مرده باز می گرداند

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Getty / Aurich Lawson)

نوامبر گذشته، جان کوچنور، قاضی ناحیه واشنگتن، در رد شکایت ضد انحصار Steam که توسط توسعه دهنده مستقل (و خالق Humble Bundle) Wolfire Games ارائه شده بود، در کنار Valve قرار گرفت. اکنون همان قاضی احترام جدیدی به استدلال‌های ولفایر نشان می‌دهد و به بخش‌هایی از نسخه اصلاح‌شده شکایت اجازه می‌دهد به جلو برود.

در حکمی در تاریخ 6 مه (که توسط قانون بلومبرگ مورد توجه قرار گرفته است)، قاضی کوگنور گفت که ادعاهای مطرح شده در دعوی اصلی Wolfire “حکایتی و فرسوده” است، اما دادخواست اصلاح شده “زمینه اضافی را ارائه می دهد” و موردی را ارائه می دهد که برای یک پرونده کافی است. ادعای موثق “رفتار غیرقانونی.” به این ترتیب، قاضی از رد بسیاری از این پرونده اصلاح شده امتناع ورزید و آن را در طول دادگاه طولانی ادامه داد.

الان میبینمش

در حکم اولیه خود، قاضی کوگنور ادعاهای Wolfire مبنی بر اینکه هزینه 30 درصدی استیم برای ناشران بیشتر از مبلغی است که شرکت در بازار رقابتی تر دریافت می کند، رد کرد. در آن زمان، قاضی خاطرنشان کرد که هزینه‌های Steam از زمان راه‌اندازی آن در سال 2003 به دلیل ادعای “تسلط بر بازار” در سال 2013 و پس از آن، ثابت مانده است.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات