• خانه
  • اخبار
  • یک قاضی ماسک به اعضای هیئت منصفه خواهد گفت که توییت‌های «تامین مالی» جعلی بوده‌اند

یک قاضی ماسک به اعضای هیئت منصفه خواهد گفت که توییت‌های «تامین مالی» جعلی بوده‌اند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
یک قاضی ماسک به اعضای هیئت منصفه خواهد گفت که توییت‌های «تامین مالی» جعلی بوده‌اند


درست و نادرست، روی یک تابلو با علامت تیک تا نادرست نوشته شده است.

بزرگنمایی

ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، به دلیل توئیت های بدنام خود در زمینه تامین مالی مورد حکم دادگاه قرار نخواهد گرفت، اما یک قاضی فدرال تایید کرده است که به هیئت منصفه گفته خواهد شد که توییت های ماسک جعلی است. ادوارد چن، قاضی منطقه، دستور تعطیلی درخواست شده توسط شاکی اصلی گلن لیتلتون را در حکمی در روز چهارشنبه، تا حدی به دلیل دستورات چن به هیئت منصفه رد کرد.

“[T]اگرچه «دستورالعمل‌های هیئت منصفه اغلب یک راه حل بی‌اثر هستند»، دادگاه می‌بیند که بعید به نظر می‌رسد که این موضوع در مورد حاضر درست باشد، که در آن به هیئت منصفه گفته می‌شود که دادگاه قبلاً دریافته است که توییت‌های اوت 2018 جعلی هستند و ساخته شده‌اند. با دانشمند لازم [knowledge of wrongdoing]”چن نوشت.

ماسک و تسلا با یک دعوای دسته جمعی در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه شمالی کالیفرنیا بر سر پرونده ماسک در آگوست 2018 روبرو هستند. مطالبه که او بودجه ای را برای خصوصی کردن تسلا به دست آورد. ماسک این بیانیه را در چندین توییت بیان کرد و با یکی از آنها شروع کرد که می‌گوید: «من در نظر دارم تسلا را با قیمت 420 دلار خصوصی کنم. بودجه تامین شده است.»

13 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات