• خانه
  • اخبار
  • یک صندوق 10 میلیارد دلاری شروع به کمک مالی به ایالات متحده برای گسترش پهنای باند کرده است

یک صندوق 10 میلیارد دلاری شروع به کمک مالی به ایالات متحده برای گسترش پهنای باند کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
یک صندوق 10 میلیارد دلاری شروع به کمک مالی به ایالات متحده برای گسترش پهنای باند کرده است


انبوهی از پول با اسکناس های 20 دلاری، 50 دلاری و 100 دلاری.

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Getty Images | Alan Schein)

وزارت خزانه داری ایالات متحده شروع به تصویب کمک های مالی برای دسترسی پهنای باند به ایالت ها از یک صندوق 10 میلیارد دلاری کرده است که برای گسترش دسترسی به خدمات اینترنت و سایر ابزارهای اتصال دیجیتال ایجاد شده است.

بیانیه ای از وزارت خزانه داری روز سه شنبه گفت که اولین پروژه های تایید شده “بیش از 200000 خانه و کسب و کار را به اینترنت مقرون به صرفه، قابل اعتماد و پرسرعت” در لوئیزیانا، نیوهمپشایر، ویرجینیا و ویرجینیای غربی متصل می کند. این وزارتخانه گفت که شبکه های تامین مالی یک سرویس متقارن با سرعت دانلود و آپلود حداقل 100 مگابیت در ثانیه ارائه خواهند کرد.

چهار ایالت مجموعاً 583 میلیون دلار از صندوق 10 میلیارد دلاری پروژه های سرمایه ای کرونا (CPF) دریافت می کنند که کنگره در مارس 2021 به عنوان بخشی از قانون طرح نجات ایالات متحده تصویب کرد. “وزارت مالیه دستورالعمل های خود را برای اولویت دادن به ارتباط خانواده ها و مشاغل با خدمات ضعیف و ناکافی ایجاد کرده است – به ویژه آنهایی که در مناطق روستایی و دور افتاده هستند. این وزارتخانه گفت که وزارت دارایی همچنین از ایالت ها می خواهد توضیح دهند که چرا جوامعی که آنها شناسایی کرده اند که توسط CPF تمویل می شوند به این پروژه ها نیاز اساسی دارند.

8 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات