• خانه
  • اخبار
  • یک زیست شناس، یک کوهنورد نخبه گرد هم می آیند تا گونه های جدیدی را در The Last Tepui شکار کنند

یک زیست شناس، یک کوهنورد نخبه گرد هم می آیند تا گونه های جدیدی را در The Last Tepui شکار کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
یک زیست شناس، یک کوهنورد نخبه گرد هم می آیند تا گونه های جدیدی را در The Last Tepui شکار کنند


الکس هانولد، کوهنورد نخبه، با NatGeo همکاری کرده است تا بروس ماینز زیست شناس را به بالای یک “جزیره عظیم در آسمان” برساند. آخرین تپوی.

در اعماق جنگل‌های آمازون، برج‌های میز صخره‌ای باشکوه به شدت از فضای سبز بلند می‌شوند که اغلب با ابرهای غلیظ پوشیده شده‌اند. آنها را “tepuis” (“خانه خدایان”) می نامند و پارچه یا گوشت آنها کاملاً از جنگل زیر جدا شده است. این باعث می شود آنها منبع بالقوه جذابی برای گونه های عجیب و غریب جدید باشند. نشنال جئوگرافیک روز زمین را با انتشار یک مستند جدید جشن گرفت. آخرین تپویبا بازی بروس ماینز زیست شناس مشهور، با الکس هانولد کوهنورد نخبه و تیم کهنه کار NatGeo متحد می شوند تا اولین افرادی باشند که یکی از این سازه های دورافتاده را صعود می کنند.

(برخی اسپویل در زیر.)

هر کسی که مستند برنده اسکار 2018 را تماشا کرده است انفرادی رایگان به هانولد معرفی خواهد شد. او ظاهراً در سال 2007 با صعود آزادانه Astroman و جایگاه در پارک ملی یوسمیتی ظاهر شد و به زودی به نیروی غالب در صعود تبدیل شد. انفرادی رایگان تلاش هونالد برای اینکه اولین کسی باشد که یک صعود رایگان به ال کاپیتان را انجام می دهد را مستند می کند – بدون بحث و جدل، با توجه به خطر بسیار واقعی که هونالد در آزمایش بمیرد. (هشدار اسپویلر: او زنده ماند و صعود را در 3 ساعت و 56 دقیقه به پایان رساند.)

25 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات