• خانه
  • اخبار
  • یک تریلر جدید LoTR: Rings of Power را در نهایت شبیه حماسه‌ای شایسته تالکین می‌کند

یک تریلر جدید LoTR: Rings of Power را در نهایت شبیه حماسه‌ای شایسته تالکین می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
یک تریلر جدید LoTR: Rings of Power را در نهایت شبیه حماسه‌ای شایسته تالکین می‌کند


یک تریلر جدید LoTR: Rings of Power را در نهایت شبیه حماسه‌ای شایسته تالکین می‌کندارباب حلقه ها: حلقه های قدرت“>

بزرگنمایی / مرفید کلارک گالادریل است ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت. (اعتبار: استودیو آمازون)

حدود شش هفته تا اولین نمایش آن در آمازون ویدیو، ویدیوی آینده، باقی مانده است ارباب حلقه ها پیش درآمد سریال تلویزیونی، حلقه های قدرتاز صحنه بزرگ کامیک کان سن دیگو برای اولین بار چشم نوازترین تریلر خود استفاده کرد.

بر اساس یادداشت ها و افسانه های نوشته شده توسط جی. آر آر تالکین، مجموعه تلویزیونی جدید حول محور دوران «دوران دوم» سریال او می چرخد ​​- مانند هزاران سال قبل از وجود شخصیت هایی مانند فرودو و سام. تریلر این هفته واقعاً صحنه را برای نبرد حماسی بین جمعیت احیا شده انسان ها، کوتوله ها و الف ها، و شر وحشتناکی که دوباره از سرزمین میانه برمی خیزد – که با نام های زیادی وجود دارد، اما به وضوح توسط سائورون تجسم یافته است، شروع می کند.

“آیا در مورد سائورون شنیده اید؟”

شخصیت گالادریل که قبلا توسط کیت بلانشت بازی می شد، اما اکنون به مرفید کلارک سپرده شده است.مواد تیره اش)، اولین تریلر است که چشم اندازی از یک شیطان تازه در حال ظهور را می بیند، زیرا شاهزاده دیرین چهارم (با بازی اوون آرتور) مستقیماً هشدار می دهد که نیروهای سائورون قصد دارند “همه ما را در زیر کوه دفن کنند” (که خزاددوم است). ). همچنین در نهایت شخصیت قبلاً تحریک‌کننده The Stranger را از سری جدید با بازی دنیل ویمن می‌بینیم که با تئو، پسر برانوین، در یک سلول مشترک زندان ملاقات می‌کند و با تاریکی می‌پرسد: “آیا درباره سائورون شنیده‌ای؟”

4 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات