منو سایت

  • خانه
  • یک باگ جدید در ویندوز 11 کابوس File Explorer را بدتر می کند!

یک باگ جدید در ویندوز 11 کابوس File Explorer را بدتر می کند!

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

ویندوز 11 با یک باگ جدید مواجه شده است و این مشکل دیگری است که در یکی از قسمت های اصلی رابط کاربری سیستم عامل یعنی File Explorer به وجود آمده است.

File Explorer به سادگی به فایل‌ها و پوشه‌های موجود در دستگاه شما اشاره می‌کند که اغلب در دسکتاپ ویندوز خود با آنها تعامل دارید.

هنگامی که روی یک فایل یا پوشه (یا خود دسکتاپ) کلیک راست می کنید، یک منوی زمینه ظاهر می شود و مجموعه ای از اقدامات ممکن را نشان می دهد که می توانید بسته به زمینه انجام دهید.

این خطا مربوط به تغییرات File Explorer است که بر اساس آن مایکروسافت نحوه عملکرد منوی زمینه در ویندوز 11 را تغییر داد تا هنگام کلیک راست کاربر و اولویت دادن به گزینه های رایج نمایش، تعداد گزینه های ارائه شده را کاهش دهد. نمادهای عنوان را در بالای لیست قرار دهید.

با این حال، عملکرد ضعیف ظاهری در اینجا یک عارضه جانبی نامطلوب است. یکی از کاربران ویندوز 11 که از کندی دامنه شکایت داشت، گفت: «در بیشتر موارد، نیم ثانیه تأخیر وجود دارد، اما گاهی اوقات می‌توانید ببینید که منو شروع به باز شدن می‌کند و سپس سوسو می‌زند، زیرا باید اندازه آن را متناسب با صفحه نمایش تغییر دهید.» مشاهده نمایش گزینه ها؛ او در واقع شبیه یک شلخته به نظر می رسد.

کاربر دیگری گزارش داد: «باز کردن منوی زمینه به کندی انجام می شود و پس از باز کردن آن تقریباً نیمی از موارد در چند ثانیه در حال بارگیری بودند. آیتم های منوی قدیمی دو برابر منوهای الان بودند، اما حداقل بلافاصله بارگیری می شدند.

همچنین شایان ذکر است که به نظر می رسد این خطا تأثیر بیشتری روی رایانه های پایین رده دارد.

با این حال، خبر خوب این است که یک اصلاح در واقع اعمال شده است و اکنون در نسخه های اولیه ویندوز 11 در حال آزمایش است. طبق گفته Windows Latest، این مشکل در بیلد 22478 حل شده است.


تجزیه و تحلیل: مایکروسافت باید به سرعت از کابوس File Explorer جدید بیدار شود

خطاهای File Explorer از زمان راه اندازی ویندوز 11 یک مشکل جزئی هستند. مشکلات مستقیمی با نشت حافظه فایل اکسپلورر وجود داشت که عملکرد سیستم را کاهش می داد، و همچنین نشت حافظه بیشتر در نوار فرمان (بالای پنجره پوشه) که کند شد (کاربران همچنین در انتخاب چندین فایل با ماوس مشکل داشتم). ).

این خطای جدید در منوی زمینه و همچنین تمامی این مشکلات در نسخه پیش نمایش بیلد 22478 برطرف خواهد شد، بنابراین امیدواریم به زودی، زمانی که همه چیز به نسخه ویندوز 11 می رسد، درمانی برای همه این مشکلات همراه باشد. فایل اکسپلورر.

مایکروسافت قطعاً باید این تنظیمات را به درستی انجام دهد زیرا این تنظیمات به عملکرد مناسب سیستم عامل آنها و تجربه کاربر از عملکرد آن بستگی دارد. اگر این مشکلات همچنان در زیرمجموعه های اصلی ویندوز وجود داشته باشد، قطعا تاثیر خوبی بر غول تکنولوژی نخواهد داشت.

یک پست خطای جدید در ویندوز 11 کابوس File Explorer را بدتر می کند! اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.