• خانه
  • اخبار
  • یوتیوب تصویر در تصویر را در آیفون و آیپد عرضه می کند

یوتیوب تصویر در تصویر را در آیفون و آیپد عرضه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
یوتیوب تصویر در تصویر را در آیفون و آیپد عرضه می کند


یک آیفون 12 آبی روی میز خوابیده است

بزرگنمایی / آیفون 12. (اعتبار: ساموئل آکسون)

دو سال پس از در دسترس قرار گرفتن این ویژگی برای توسعه دهندگان شخص ثالث در آیفون و هفت سال پس از نمایش آن در iPad، گوگل اعلام کرد که اکنون مشاهده تصویر در تصویر را برای برنامه YouTube برای iOS و iPadOS منتشر خواهد کرد.

گوگل می گوید که ویژگی تصویر در تصویر به تدریج راه اندازی می شود، اگرچه بازه زمانی مشخصی را مشخص نکرده است. با این حال، او تصریح کرد که در دسترس بودن این ویژگی بسته به وضعیت و موقعیت مشترک Premium متفاوت خواهد بود. در سطح جهانی، تصویر در تصویر برای هر کسی که اشتراک YouTube Premium و هر ویدیویی دارد کار خواهد کرد. کاربران آمریکایی که انجام ندهید have YouTube Premium همچنین می‌تواند از مزایای تصویر در تصویر استفاده کند، اما فقط برای محتوایی که Google آن را غیرموسیقی می‌داند.

این محدودیت احتمالاً باعث می‌شود که کاربران به‌جای اشتراک در پیشنهادات موسیقی این شرکت، از طریق یک حساب YouTube رایگان به موسیقی در پس‌زمینه دستگاه‌های خود گوش ندهند. در حالی که تصویر در تصویر جدید است، صدای پس‌زمینه (از جمله برای موسیقی) برای ویدیوهای در حال پخش، مدت‌هاست که سنگ بنای سرویس YouTube Premium بوده است.

خواندن 5 پاراگراف باقی مانده | نظرات