• خانه
  • اخبار
  • گوگل Fitbit Ionic را به دلیل ایجاد صدمات و ارائه بازپرداخت کامل بازپس می گیرد

گوگل Fitbit Ionic را به دلیل ایجاد صدمات و ارائه بازپرداخت کامل بازپس می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گوگل Fitbit Ionic را به دلیل ایجاد صدمات و ارائه بازپرداخت کامل بازپس می گیرد


صفحه ساعت قوس یونی.

بزرگنمایی / صفحه ساعت قوس یونی. (اعتبار: والنتینا پالادینو)

برند فیت بیت گوگل 1.7 میلیون ساعت هوشمند را پس از ده ها گزارش سوختگی از دستگاه تناسب اندام پوشیدنی خارج می کند. بدیهی است که باتری موجود در ساعت می تواند بیش از حد داغ شود و مچ دست کاربر را بسوزاند. کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی ایالات متحده (CPSC) گزارش می دهد که Fitbit 174 گزارش از داغ شدن بیش از حد باتری در سراسر جهان دریافت کرده است، با “78 گزارش از جراحات سوختگی در ایالات متحده، از جمله دو گزارش سوختگی درجه سوم و چهار گزارش برای سوختگی درجه دو.”

CPSC می‌گوید کاربران باید استفاده از ساعت را متوقف کنند و برای دریافت بسته‌بندی پیش‌پرداخت برای بازگرداندن دستگاه با Fitbit تماس بگیرند. فقط فرم دانلود Fitbit را در اینجا پر کنید تا کیت بازگشت را دریافت کنید. همچنین یک سؤال متداول رسمی وجود دارد که روند را توضیح می دهد. پس از دریافت Ionic خود، Fitbit می گوید که شما بازپرداخت کامل 299 دلار MSRP و کوپن تخفیف 40٪ در دستگاه های منتخب Fitbit دریافت خواهید کرد. این ایده خوبی است که داده های خود را قبل از ارسال دستگاه خود حذف کنید. در نرم افزار ساعت به “تنظیمات -> اطلاعات -> تنظیم مجدد کارخانه” بروید.

فیت بیت پیشگام در دستگاه های تناسب اندام بود، اما ظهور ساعت های هوشمند مانند اپل واچ دستگاه های تناسب اندام یکبار مصرف را تهدید کرده است. پاسخ Fitbit خرید شرکت ساعت هوشمند Pebble در سال 2016 بود. یک سال بعد، اولین ساعت هوشمند Fitbit، Ionic، وارد بازار شد. این دستگاه از سپتامبر 2017 تا دسامبر 2021 فروخته شد، اگرچه تولید آن در سال 2020 متوقف شد. با خرید Fitbit توسط Google در سال 2021، نسل دستگاه های Fitbit OS مانند Ionic، Versa و Versa 2 به احتمال زیاد مرده اند.

1 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات