• خانه
  • اخبار
  • گوگل یوتیوب Vanced، اپلیکیشن محبوب مسدودکننده تبلیغات اندروید را می بندد

گوگل یوتیوب Vanced، اپلیکیشن محبوب مسدودکننده تبلیغات اندروید را می بندد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گوگل یوتیوب Vanced، اپلیکیشن محبوب مسدودکننده تبلیغات اندروید را می بندد


گوگل یوتیوب Vanced، اپلیکیشن محبوب مسدودکننده تبلیغات اندروید را می بندد

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Vanced)

YouTube Vanced، یک مد محبوب برنامه رسمی YouTube برای اندروید، مرده است. این پروژه در آخر هفته پایان خود را اعلام کرد. مدیران پروژه به طرز عجیبی در مورد علت خاموش شدن این برنامه متواضع هستند، اما The Verge تأیید کرده است که دلیل آن نامه فسخ و امتناع گوگل است.

YouTube Vanced که در سال 2017 ایجاد شد، یک تغییر در برنامه YouTube Android گوگل است. توسعه دهندگان برنامه رسمی Google YouTube را از حالت کامپایل خارج کردند، ویژگی های اضافی اضافه کردند و کد حاصل را توزیع کردند. جذابیت اصلی Vanced ویژگی مسدود کردن تبلیغات (نام YouTube “AdVanced” است، اما بدون “تبلیغ” – می دانید؟) و پخش در پس زمینه بود. همراه با نقض حق نسخه برداری در توزیع مجدد کد گوگل و نقض علامت تجاری یوتیوب، می توانید Vanced را نوعی دزدی دریایی در نظر بگیرید، زیرا اساساً نسخه YouTube برنامه بود که اکثر ویژگی های YouTube را فعال می کند. حق بیمه با 12 دلار در ماه به صورت رایگان.

با این حال، Vanced فقط تبلیغات را مسدود نمی کند. همچنین مجموعه‌ای از ویژگی‌های درخواستی انجمن را اضافه کرد، مانند تم تیره‌تر، ادغام SponsorBlock و تنظیمات برگزیده کیفیت ویدیو. علاوه بر این، Vanced دکمه حذف شده YouTube Dislike را دوباره فعال می کند و از شر رابط کاربری YouTube Shorts خلاص می شود. Team Vanced همچنین YouTube Music Vanced را منتشر کرد که تغییرات مشابهی را در برنامه YouTube Music ایجاد کرد. البته Vanced در Play Store مجاز نبود، بنابراین برنامه منبع باز “Vanced Manager” می تواند به روز رسانی ها را بررسی کند، هر دو برنامه Vanced را نصب کند و نسخه اصلاح شده MicroG را نصب کند تا بتوانید با حساب Google خود وارد شوید.

1 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات