• خانه
  • اخبار
  • گوگل یادآوری های مبتنی بر مکان را از بین می برد

گوگل یادآوری های مبتنی بر مکان را از بین می برد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گوگل یادآوری های مبتنی بر مکان را از بین می برد


گوگل یادآوری های مبتنی بر مکان را از بین می برد

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Aurich Lawson)

گوگل دوباره ظرف را به هم می زند و ویژگی های مفید را بدون هیچ دلیلی از کاربران حذف می کند. این شرکت از طریق کانال های مختلف اعلام کرده است که یادآوری دستیار گوگل به زودی بسیار کمتر مفید خواهد بود.

ابتدا، Google Assistant توانایی ایجاد یادآورهای مبتنی بر مکان را از دست می دهد. این‌ها دستورات فوق‌العاده مفیدی بودند که می‌توانید به دستیار Google بگویید، مانند «به من یادآوری کن وقتی به خانه رسیدم سطل زباله را بیرون بیاورم» و تلفن شما که همیشه موقعیت مکانی شما را ردیابی می‌کند، وقتی وارد در می‌شوید به شما پینگ می‌کند. شما همچنین می توانید جملاتی مانند “به من یادآوری کن دفعه بعد که در والمارت هستم شیر بخرم” را بگویید و فقط کار می کند.

گوگل با ارسال اعلان‌هایی به کاربران می‌گوید که این ویژگی از بین رفته است. در پیامی در صفحه پشتیبانی گوگل آمده است: “گزینه ایجاد یادآوری های خاص مکان به زودی ارائه می شود. هنوز هم می‌توانید در زمان‌های خاصی یادآوری ایجاد کنید و روال‌های مکان را تنظیم کنید. «ارائه روال‌ها به عنوان جایگزین پیشنهاد مضحکی است، همانطور که روال‌ها هستند، خوب، روال، و می خواهید بعد از مدت زمان مشخصی تکرار کنید. آنها همچنین برای راه اندازی اتوماسیون یک خانه هوشمند یا ساعت زنگ دار طراحی شده اند. آنها اعلامیه های ساده ای نیستند.

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات