• خانه
  • اخبار
  • گوگل پیکسل 6 را پرفروش ترین پیکسل تاریخ می نامد

گوگل پیکسل 6 را پرفروش ترین پیکسل تاریخ می نامد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گوگل پیکسل 6 را پرفروش ترین پیکسل تاریخ می نامد


تصویر تبلیغاتی در یک گوشی هوشمند آوانگارد.

بزرگنمایی / پیکسل 6 پرو. (اعتبار: گوگل)

گوگل / آلفابت به تازگی یک فراخوان درآمد برای سه ماهه اول سال 2022 برگزار کرد و دوباره این شرکت فروش پیکسل 6 را برجسته کرد. در سه ماهه قبل، سه ماهه چهارم سال 2021، ساندار پیچای، مدیر عامل شرکت، گفت که این شرکت “رکوردی را برای همه” ثبت کرده است. فروش زمانی برای سه ماهه Pixel. “” Pixel که در آنجا ذکر شد، از نظر فنی شامل Pixel 6 و Pixel 5a میان رده است. در اینجا یادداشت های کامل مدیرعامل در مورد بخش سخت افزار شرکت آمده است:

از نظر سخت افزاری، پیکسل 6 یک گام بزرگ رو به جلو برای مجموعه پیکسل است و دیدن پاسخ کاربران پیکسل عالی بود. این Pixel سریع‌ترین فروش تا به امروز است و ما در حال ایجاد آگاهی گسترده مصرف‌کننده از برند و پیشرفت خوبی هستیم. من در مورد محصولاتی که ارائه می دهیم هیجان زده هستم و مشتاقانه منتظر اشتراک گذاری بیشتر با Google I / O هستم.

پیکسل 6 یکی از ویژگی‌های بارز گوشی‌های پرچمدار گوگل است – به دلیل اینکه چقدر خوب است. پرچمداران قبلی پیکسل بسیار ناامید کننده بودند، یا به این دلیل که بسیار گران بودند، مانند پیکسل 5، یا بسیار گران و پر از ویژگی های آزمایشی که کار نمی کردند، مانند Pixel 4. پیکسل 6 دارای نرم افزار و پشتیبانی عالی گوگل در اندروید است. گوشی بدون هیچ مشکل جدی در توقف نمایش و با قیمتی کمتر از رقبا.

اگرچه این گوشی پرفروش ترین گوشی پیکسل است، اما همچنان پهنای باند کمی دارد. در حوزه اخبار فناوری، صحبت از گوشی‌های گوگل در عین حال با دستگاه‌های اپل و سامسونگ است، اما گوگل واقعاً یک شرکت تبلیغاتی است که بخش سخت‌افزار کوچک آن به عنوان یک سرگرمی جانبی وجود دارد. گزارشی از Nikkei Asia می گوید که گوگل قصد دارد تنها “بیش از 7 میلیون” گوشی پیکسل 6 تولید کند، در حالی که فروش آیفون پرچمدار می تواند در عرض هفت ماه به 100 میلیون دستگاه برسد. سامسونگ سالانه 40 مدل گوشی مختلف را روانه بازار می کند، بنابراین مدلی برای مقایسه وجود ندارد، اما سال گذشته سامسونگ 272 میلیون گوشی فروخت، در حالی که اپل 235 میلیون گوشی فروخت.

1 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات