• خانه
  • اخبار
  • گوگل پلی از فروش فیلم و تلویزیون خالی است

گوگل پلی از فروش فیلم و تلویزیون خالی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گوگل پلی از فروش فیلم و تلویزیون خالی است


گوگل پلی از فروش فیلم و تلویزیون خالی است

افزایش (اعتبار: فروشگاه Google Play)

فیلم‌ها و تلویزیون‌های Google Play – و به طور کلی نام تجاری Google Play – محکوم به فنا هستند. گوگل در سال گذشته برنامه Play Movies & TV را از Rokus و دیگر پلتفرم‌های تلویزیون هوشمند دانلود کرده بود و اکنون بخش Movies & TV را از فروشگاه Play حذف خواهد کرد. پلی استور که قبلاً مجموعه بزرگی از محتوا را ارائه می کرد، اکنون فقط برنامه ها و کتاب ها را می فروشد.

Google بیانیه‌ای به انجمن راهنمای Google Play منتشر کرده است که در آن بیان می‌کند که Play Store برای فیلم‌ها و تلویزیون‌ها در ماه مه ۲۰۲۲ بسته می‌شود و برنامه Google TV خانه جدیدی برای خرید محتوای فیلم و تلویزیون از Google در تلفن‌ها و تبلت‌ها خواهد بود. این شرکت همچنین محتوای ویدیویی را از طریق یوتیوب به فروش می رساند و زمانی که برنامه Google Play Movies & TV را در تلویزیون های هوشمند بست، گوگل برنامه YouTube را به عنوان جایگزینی برای محتوای خریداری شده معرفی کرد.

بنابراین هنگام خرید محتوای ویدیویی از Google، از Google TV یا برنامه Google Play Movies & TV برای پخش محتوای Android، برنامه Google Play Movies & TV در iOS و برنامه YouTube در تلویزیون های هوشمند شخص ثالث مانند Roku استفاده کنید. Google TV فقط نام یک برنامه تلفن و فروشگاه ویدیو نیست. این همچنین نام جدید سیستم عامل Android TV است که می توانید در Chromecast جدید (همچنین در برخی از تلویزیون های سونی و TCL ادغام شده) دریافت کنید. در این دستگاه ها، خریدهای شما در سیستم عامل تعبیه شده است. اگر گوگل تصمیم بگیرد برنامه‌های گوشی را خاموش کند، فیلم‌ها و تلویزیون‌های Google Play کاملاً مرده خواهند بود و این امر در این مرحله اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسد.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات