• خانه
  • اخبار
  • گوگل و iFixit در حال همکاری برای ارائه قطعات Pixel به صورت آنلاین هستند

گوگل و iFixit در حال همکاری برای ارائه قطعات Pixel به صورت آنلاین هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گوگل و iFixit در حال همکاری برای ارائه قطعات Pixel به صورت آنلاین هستند


گوگل و iFixit در حال همکاری برای ارائه قطعات Pixel به صورت آنلاین هستند

افزایش (اعتبار: iFixit)

iFixit با گوگل قراردادی امضا کرده است تا تعمیر پیکسل را بسیار آسان‌تر کند. iFixit.com قطعات اصلی Google را به صورت جداگانه و در کیت در اواخر امسال به فروش خواهد رساند. هر دو شرکت وبلاگ هایی در مورد این همکاری ارسال کرده اند.

گوگل می‌گوید قطعات برای پیکسل 2 تا پیکسل 6 پرو و ​​همچنین برای مدل‌های آینده پیکسل در ایالات متحده، بریتانیا، کانادا، استرالیا و کشورهای اتحادیه اروپا که Pixel در آنها موجود است، در دسترس خواهد بود. iFixit سایت پیشرو برای کاربرانی است که می‌خواهند قطعات و دستورالعمل‌های تعمیر دستگاه‌ها را بیابند و به زودی صفحه‌نمایش پیکسل، باتری، دوربین و موارد دیگر را به فروش خواهد رساند. اگر نمی‌خواهید خودتان گوشی را تعمیر کنید، گوگل می‌گوید که قراردادهای تعمیر مجاز با uBreakiFix در ایالات متحده و کانادا و «همکاری‌های مشابه با ارائه‌دهندگان پشتیبانی در کانادا، آلمان، ژاپن و بریتانیا» وجود دارد.

قرارداد گوگل با iFixit پس از توافق مشابه با سامسونگ صورت می گیرد که همچنین قصد دارد قطعات گوشی هوشمند را از طریق سایت تعمیر عرضه کند. همکاری سامسونگ با iFixit از تابستان امسال آغاز می‌شود و تنها S20، S21 و Tab S7+ را پوشش می‌دهد، اگرچه سامسونگ می‌گوید که می‌خواهد برنامه را در طول زمان گسترش دهد. قرارداد گوگل با iFixit همه چیز را به Pixel 2 از سال 2017 پوشش می دهد، که با توجه به اینکه بسیاری از پیکسل های قبلی با مشارکت تولید کنندگان اندروید مانند LG یا HTC ساخته شده بودند، شگفت آور است. اپل همچنین بازار DIY را با خدمات قطعات داخلی خود پذیرفته است.

1 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات