گوگل ممنوعیت Tinder را به تعویق انداختن شکایت دیگری در مورد صورتحساب در Play متوقف می کند

گوگل ممنوعیت Tinder را به تعویق انداختن شکایت دیگری در مورد صورتحساب در Play متوقف می کند


بزرگنمایی / بیایید ببینیم، شما با فضای Google Ads من با سه خانه مواجه شدید … که می شود 1400 دلار. (اعتبار: رون آمادئو / هاسبرو)

شارژ در حال اجرا در برنامه Google Play مطمئناً باعث ایجاد تضادهای زیادی با بزرگترین توسعه دهندگان برنامه اندروید می شود. گوگل اخیرا تصمیم گرفت یک قانون قدیمی Play Store را اعمال کند که می گوید Google Play باید تنها ارائه دهنده خرید درون برنامه ای برای برنامه های دانلود شده از Play Store باشد و به توسعه دهندگان اجازه استفاده از راه حل های پرداخت خود را نمی دهد.

آخرین توسعه دهنده بزرگی که از سیاست جدید گوگل ناراضی است، Match Group، مالک Tinder و چندین برنامه دوستیابی دیگر است. Match در 9 می از گوگل به دلیل “دستکاری استراتژیک در بازار، وعده های شکست خورده و سوء استفاده از قدرت به دلیل الزام گروه Match به استفاده از سیستم صورتحساب Google برای ماندن در فروشگاه Google Play” شکایت کرد. روز جمعه، دو شرکت به توافق رسیدند که دسترسی به Play Store گروه Match را تا پایان دوره آزمایشی محدود نکنند.

این دو شرکت بیانیه های مطبوعاتی دوئل را منتشر کردند و وضعیت را به گونه ای متفاوت توصیف کردند. پست وبلاگ Match با عنوان «گوگل مسائل کلیدی در خط‌مشی‌های Google Play را تشخیص می‌دهد» است، در حالی که Google عنوان سخت‌گیرانه‌تری دارد: «حقایق درباره توافقنامه موقت گروه بازی».

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات