• خانه
  • اخبار
  • گوگل مجبور به توقف فروش اپلیکیشن های پلی استور در روسیه شده است

گوگل مجبور به توقف فروش اپلیکیشن های پلی استور در روسیه شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گوگل مجبور به توقف فروش اپلیکیشن های پلی استور در روسیه شده است


Google Sketchbook برای روز ملی روسیه 2016

بزرگنمایی / Google Sketchbook برای روز ملی روسیه ۲۰۱۶ (اعتبار: Google)

گوگل دیگر برنامه های پولی یا به روز رسانی برنامه های پولی را به کاربران روسی ارائه نمی دهد. یک صفحه پشتیبانی جدید که برای اولین بار توسط 9to5Google مورد توجه قرار گرفت، می‌گوید: «Google Play از 5 می 2022، دانلود برنامه‌های پولی و به‌روزرسانی‌های برنامه‌های پولی را در روسیه مسدود کرده است.

بسیاری از شرکت‌ها به‌طور داوطلبانه کسب‌وکار خود را در روسیه در پاسخ به حمله به اوکراین تعطیل کرده‌اند، اما گوگل به صراحت اعلام کرده است که به‌طور داوطلبانه پرداخت‌ها را در این کشور تعلیق نمی‌کند. در ماه مارس، گوگل اعلام کرد که مجبور شده است سیستم صورتحساب خود را برای مصرف کنندگان «به دلیل وقفه در پرداخت» «مکث» کند. (چهار شرکت برتر کارت اعتباری در ماه مارس به دلیل تهاجم به اوکراین داوطلبانه از روسیه خارج شدند، که اساساً ارائه برنامه‌های پولی را برای Google غیرممکن کرد.) اکنون Google می‌گوید مسدود کردن برنامه‌های پولی «بخشی از تلاش‌های ما برای انطباق» است.

در این صفحه آمده است که “کاربران نمی توانند برنامه ها و بازی ها را خریداری کنند، پرداخت های اشتراک را انجام دهند یا هر گونه خریدی را در برنامه کالاهای دیجیتال از طریق Google Play در روسیه انجام دهند.” برنامه‌های رایگان همچنان در دسترس خواهند بود و برنامه‌های پولی که قبلاً خریداری کرده‌اید همچنان برای دانلود و استفاده در دسترس خواهند بود، اما همه خریدها اکنون یک پیام خطا نشان می‌دهند. اشتراک ها قابل تمدید نبوده و لغو خواهند شد. از آنجایی که گوگل فقط با عدم پردازش کارت اعتباری سروکار دارد، او می گوید که پرداخت های توسعه دهندگان به توسعه دهندگان روسی ادامه خواهد داشت.

1 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات