• خانه
  • اخبار
  • گوگل روسیه پس از توقیف یک حساب بانکی مجبور به اعلام ورشکستگی می شود

گوگل روسیه پس از توقیف یک حساب بانکی مجبور به اعلام ورشکستگی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گوگل روسیه پس از توقیف یک حساب بانکی مجبور به اعلام ورشکستگی می شود


Google Sketchbook برای روز ملی روسیه 2016

بزرگنمایی / Google Sketchbook برای روز ملی روسیه ۲۰۱۶ (اعتبار: Google)

گوگل در حال بیرون آمدن است … بدون کار ؟! واضح است که در روسیه چنین است. به گزارش رویترز، شرکت تابعه گوگل در روسیه قصد دارد پس از اینکه “مقامات حساب بانکی آن را توقیف کردند و انجام عملیات را غیرممکن کردند” اعلام ورشکستگی کند. رویترز بیانیه ای از گوگل دارد:

مصادره حساب بانکی Google Russia توسط مقامات روسی کار دفتر ما در روسیه را غیرممکن کرده است، از جمله استخدام و پرداخت کارمندان مستقر در روسیه، پرداخت تامین کنندگان و تامین کنندگان، و انجام سایر تعهدات مالی. گوگل روسیه اعلامیه ای در مورد قصد خود برای اعلام ورشکستگی منتشر کرده است.

اسناد نظارتی نشان می دهد که گوگل روسیه انتظار دارد در 22 مارس اعلام ورشکستگی کند. این بخش در سال گذشته 2 میلیارد دلار درآمد ایجاد کرد، اما زمانی که مقامات کل حساب بانکی شما را می گیرند، اهمیت زیادی ندارد.

برخلاف بسیاری از شرکت‌های فناوری که روسیه را به دلیل حمله به اوکراین ترک کردند، گوگل تلاش کرد به تجارت در این کشور ادامه دهد. بازیکنان سنگینی مانند جستجوی گوگل، یوتیوب، نقشه ها، جیمیل و گوگل پلی هنوز در روسیه فعالیت می کنند. مهم‌ترین محصول گوگل، پلتفرم تبلیغاتی، در سوم مارس پس از اینکه دولت روسیه مجبور به سانسور تبلیغات جنگی شد، در روسیه تعطیل شد. طی چند روز آینده در ماه مارس، چهار شرکت بزرگ کارت اعتباری از روسیه خارج شدند و معاملات عادی تجاری را بسیار دشوار کرد. گوگل این “نقض سیستم پرداخت” را دلیل غیرفعال کردن برنامه های پولی Google Play ذکر می کند.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات