• خانه
  • اخبار
  • گوگل دو پیمانکار را از دست می دهد: یکی برای پیام رسانی و فضای کاری و دیگری برای پرداخت

گوگل دو پیمانکار را از دست می دهد: یکی برای پیام رسانی و فضای کاری و دیگری برای پرداخت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گوگل دو پیمانکار را از دست می دهد: یکی برای پیام رسانی و فضای کاری و دیگری برای پرداخت


یک لوگوی بزرگ گوگل در میان فضای سبز ظاهر می شود.

بزرگنمایی (اعتبار: شان گالوپ | گتی ایماژ)

گوگل در این هفته دو مدیر ارشد را کنار گذاشته است. اولین نفر، بیل ردی، «رئیس بازرگانی، پرداخت ها و میلیارد کاربر بعدی گوگل» بود که برای تبدیل شدن به مدیر عامل Pinterest رفت. دومین جدایی بزرگ خاویر سولترو است که معاون و مدیر کل Google Workspace، برنامه تجاری پولی گوگل، و رهبر پیام‌رسان گوگل بود. هر دوی این مدیران در طول تقریباً سه سال تصدی خود در این شرکت، تغییرات بزرگی در گوگل ایجاد کردند. اکنون که آنها در حال رفتن هستند، مشخص نیست که آینده محصولات مربوطه آنها چه خواهد بود.

Ready تنها به مدت دو سال و نیم در گوگل حضور داشت، جایی که مهم‌ترین حرکت او هدایت فاجعه‌بار یک بازسازی بزرگ Google Pay بود. برنامه جدید Google Pay توسط تیم پرداخت Ready به رهبری یکی دیگر از مدیرانی که اخیراً برکنار شده است، سزار سنگوپتا، رهبری شد. به‌روزرسانی Google Pay، برنامه‌ای را که در ابتدا برای هند توسعه داده شده بود، به ایالات متحده آورد، جایی که نیاز به هویت مبتنی بر شماره تلفن همراه با فهرست بزرگی از کاهش‌ها بود: وب‌سایت Google Pay باید از عملکرد پرداخت محروم می‌شد، برنامه اکنون این کار را نمی‌کند. از چندین حساب پشتیبانی می کند و نمی توانید به چندین دستگاه وارد شوید.

راه‌اندازی برنامه جدید نیز دشوار بود. به آرامی، بیش از یک یا دو ماه، کاربران از Google Pay قدیمی بیرون رانده شدند و مجبور شدند به یک برنامه جدید سوئیچ کنند. با این حال، سیستم هویت جدید با Google Pay قدیمی سازگار نبود، به این معنی که کاربران هنوز از برنامه قدیمی استفاده می‌کنند نمی‌توانند برای کاربران در برنامه جدید پول ارسال کنند.

خواندن 15 پاراگراف باقی مانده | نظرات