• خانه
  • اخبار
  • گوگل خواستار پایان دادن به جمع آوری اطلاعات موقعیت مکانی تلفن قبل از لغو بازی Rowe در مقابل Wade شده است

گوگل خواستار پایان دادن به جمع آوری اطلاعات موقعیت مکانی تلفن قبل از لغو بازی Rowe در مقابل Wade شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گوگل خواستار پایان دادن به جمع آوری اطلاعات موقعیت مکانی تلفن قبل از لغو بازی Rowe در مقابل Wade شده است


یک تظاهرکننده انتخاب علامتی با چوب لباسی و کلمات در دست دارد

بزرگنمایی / تظاهرکننده برای انتخابات در مقابل دادگاه عالی ایالات متحده در واشنگتن دی سی، 11 مه 2022 (اعتبار: گتی ایماژ | استفانی رینولدز)

بیش از 40 عضو دموکرات کنگره از گوگل خواسته اند تا جمع آوری و ذخیره اطلاعات مکان مشتریان را که دادستان ها می توانند برای شناسایی زنان سقط جنین از آنها استفاده کنند، متوقف کند.

“[W]با نگرانی از اینکه در دنیایی که ممکن است سقط جنین ممنوع باشد، رویه فعلی گوگل برای جمع آوری و ذخیره سوابق گسترده از داده های موقعیت مکانی تلفن همراه به آن اجازه می دهد تا به ابزاری برای افراط گرایان راست افراطی تبدیل شود که می خواهند با افرادی که به دنبال سلامت باروری هستند مبارزه کنند. دموکرات‌ها روز سه‌شنبه در نامه‌ای از سناتور ران وایدن (D-Ore.) و نماینده آنا یشوا. -خلیفه نوشتند که به این دلیل است که Google اطلاعات تاریخی مربوط به مکان صدها میلیون کاربر تلفن هوشمند را ذخیره می‌کند و آنها را به طور منظم با سازمان‌های دولتی به اشتراک می‌گذارد. .). این نامه برای ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل ارسال شده است.

به ویژه، Google باید جمع‌آوری «داده‌های موقعیت مکانی مشتری غیرضروری» یا «هر گونه اطلاعات مکان مشتری غیرتجمعی، چه به شکل قابل شناسایی یا ناشناس» را جمع‌آوری کند. گوگل نمی‌تواند اجازه دهد زیرساخت دیجیتالی خود با هدف تبلیغات آنلاین علیه زنان مسلح شود. . آنها همچنین به گوگل گفتند که افرادی که از آیفون استفاده می کنند “از نظارت دولت بر حرکاتشان نسبت به ده ها میلیون آمریکایی که از دستگاه های اندرویدی استفاده می کنند، حریم خصوصی بیشتری دارند.”

13 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات