• خانه
  • اخبار
  • گوگل تاریخچه نمای خیابان را به گوشی‌ها می‌آورد و «استودیو نمای خیابان» را معرفی می‌کند.

گوگل تاریخچه نمای خیابان را به گوشی‌ها می‌آورد و «استودیو نمای خیابان» را معرفی می‌کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گوگل تاریخچه نمای خیابان را به گوشی‌ها می‌آورد و «استودیو نمای خیابان» را معرفی می‌کند.


که در

بزرگنمایی / گزینه “See more dates” به زودی در iOS و Android ظاهر می شود. (اعتبار: گوگل)

امروز پانزدهمین سالگرد Google Maps Street View است، پروژه گوگل برای گرفتن عکس های 360 درجه در سراسر جهان. برای جشن گرفتن، این شرکت چندین ویژگی جدید را راه اندازی کرده است.

ابتدا، گوگل داده های تاریخی نمای خیابان را به گوشی های iOS و اندروید منتقل می کند. این ویژگی مدت‌هاست که در مرورگرهای دسکتاپ وجود دارد، جایی که می‌توانید در حالت نمای خیابان کلیک کنید و سپس از طریق آرشیو تصاویر گوگل در زمان سفر کنید. وقتی برای دیدن تصاویر نمای خیابان روی مکانی ضربه می‌زنید، دکمه «دیدن تاریخ‌های بیشتر» تا سن فعلی عکس ظاهر می‌شود و به شما امکان می‌دهد همه عکس‌های مربوط به آن منطقه را از سال 2007 مشاهده کنید. Google می‌گوید این ویژگی از امروز منتشر خواهد شد. در Android و iOS در سراسر جهان “، با این حال، مانند همه راه اندازی محصولات Google، مدتی طول می کشد تا به طور کامل پیاده سازی شود.

اگر می‌خواهید به گوگل در برنامه‌اش برای تسخیر جهان کمک کنید، این شرکت استودیو Street View را راه‌اندازی کرده است. گوگل این را “یک پلتفرم جدید با تمام ابزارهایی که برای انتشار سریع و انبوه مجموعه ای از تصاویر 360 نیاز دارید” می نامد. اپلیکیشن Street View هنوز برای افرادی که می خواهند از دوربین گوشی های هوشمند معمولی یک عکس کره 360 بسازند در دسترس است، اما گوگل استودیو Street View را ابزاری برای افرادی با دوربین های سفارشی 360 می داند. گوگل یک صفحه فروشگاهی دارد که 360 دوربین سازگار را فهرست می کند. گزینه های مختلف از دوربین های چشم ماهی زیر 200 دلار تا Insta360 Pro کروی با قیمت 3600 دلار، که به نظر می رسد چیزی از جنگ ستارگان.

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات