• خانه
  • اخبار
  • گواهینامه رانندگی دیجیتالی که جعل آن دشوارتر از پلاستیک است، به راحتی جعل می شود

گواهینامه رانندگی دیجیتالی که جعل آن دشوارتر از پلاستیک است، به راحتی جعل می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گواهینامه رانندگی دیجیتالی که جعل آن دشوارتر از پلاستیک است، به راحتی جعل می شود


گواهینامه رانندگی دیجیتالی که جعل آن دشوارتر از پلاستیک است، به راحتی جعل می شود

افزایش (اعتبار: سرویس NSW)

در اواخر سال 2019، دولت نیو ساوت ولز در استرالیا مجوزهای رانندگی دیجیتال را معرفی کرد. مجوزهای جدید به افراد این امکان را می دهد که از آیفون یا دستگاه های اندرویدی خود برای نشان دادن مدرک هویت و سن در هنگام بازرسی پلیس کنار جاده یا در کافه ها، مغازه ها، هتل ها و مکان های دیگر استفاده کنند. ServiceNSW، همانطور که معمولاً این نهاد دولتی نامیده می شود، قول داده است که «سطوح بیشتری از امنیت و محافظت در برابر تقلب هویت را در مقایسه با پلاستیک فراهم کند. [driver’s license]«شهروندان ده ها سال است که از آن استفاده می کنند.

اکنون، 30 ماه بعد، محققان امنیتی نشان داده‌اند که تقلب کردن هویت‌های جعلی با استفاده از گواهینامه‌های رانندگی دیجیتال یا DDL برای تقریباً هر کسی امری بی‌اهمیت است. این تکنیک به افراد تحت الکل اجازه می دهد تا تاریخ تولد خود را تغییر دهند و کلاهبرداران هویت خود را جعل کنند. این فرآیند کمتر از یک ساعت طول می کشد، به سخت افزار خاص یا نرم افزار گران قیمت نیاز ندارد و شناسه های جعلی تولید می کند که با استفاده از سیستم تأیید الکترونیکی مورد استفاده پلیس و مکان ها، تأیید را انجام می دهند. همه اینها، علیرغم اطمینان از اینکه امنیت یک اولویت کلیدی برای سیستم جدید DDL است.

“برای واضح بودن، ما معتقدیم که اگر گواهینامه رانندگی دیجیتال با اجرای طراحی ایمن تر بهبود یابد، اظهارات فوق که از طرف ServiceNSW ارائه شده است واقعاً درست است و ما موافقت خواهیم کرد که گواهینامه رانندگی دیجیتال سطوح بیشتری از امنیت را فراهم کند. نوح فارمر، محققی که کاستی‌ها را شناسایی کرد، در نشریه‌ای که هفته گذشته منتشر شد، نوشت: در برابر تقلب در مقایسه با گواهینامه رانندگی پلاستیکی.

18 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات