• خانه
  • اخبار
  • گزارش: HP در حال کار بر روی یک کامپیوتر تاشو 17 اینچی است

گزارش: HP در حال کار بر روی یک کامپیوتر تاشو 17 اینچی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گزارش: HP در حال کار بر روی یک کامپیوتر تاشو 17 اینچی است


لوگوی شرکت هیولت پاکارد  در پشت Envy x2 نشان داده شده است که برای یک عکس در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا، در روز چهارشنبه، 13 مارس 2013 نشان داده شده است.

افزایش (اعتبار: گتی)

در حالی که گوشی‌های هوشمند با این روند سرگرم می‌شوند، رایانه‌های صفحه‌نمایش تاشو هنوز محبوب نشده‌اند، تا حدی به این دلیل که تنها یک گزینه در دسترس است. اما همانطور که انتظار می رود HP وارد صحنه شود، “OLED تاشو” ممکن است به عنوان عامیانه رایج تر برای لپ تاپ ها تبدیل شود.

لنوو با ThinkPad X1 Fold 13.3 اینچی خود اولین قدم جسورانه به سمت لپ‌تاپ‌های تاشو برداشته است. به گفته وب سایت الکترونیک کره جنوبی TheElec، نگرش HP نسبت به OLED تاشو بیشتر خواهد بود، با یک پنل 17 اینچی از LG Display که در حالت تا شدن 11 اینچ اندازه می گیرد. HP به طور عمومی این سمعک را اعلام نکرده یا در مورد آن اظهار نظری نکرده است، اما چند جزئیات باعث می شود که دستگاه حداقل تا حدودی قابل قبول به نظر برسد. از یک طرف، LG Display کار روی یک لپ تاپ OLED تاشو 17 اینچی را در ژانویه تایید کرد.

ال‌جی طراحی لپ‌تاپ OLED تاشو را در نمایشگاه CES به نمایش گذاشت.

ال‌جی طراحی لپ‌تاپ OLED تاشو را در نمایشگاه CES به نمایش گذاشت. (اعتبار: LG Display)

اخیراً TheElec روز دوشنبه اعلام کرد که شرکت کره جنوبی SK IE Technology فیلم‌های شفاف پلی‌آمید را برای پوشش پنل‌های OLED خمشی 4K خواهد ساخت. این نشریه همچنین ادعا می کند که LG Display در حال حاضر قصد دارد تا “حدود 10000” پنل OLED تاشو برای HP، از سه ماهه سوم، بسازد.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات