• خانه
  • اخبار
  • گزارش: EA Sports بالاخره با بازی فوتبال بدون فیفا جلو می رود

گزارش: EA Sports بالاخره با بازی فوتبال بدون فیفا جلو می رود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گزارش: EA Sports بالاخره با بازی فوتبال بدون فیفا جلو می رود


تفسیر MS Paint Ars Technica از آنچه به نظر می رسد طلاق نهایی بین EA Sports و FIFA باشد.

بزرگنمایی / تفسیر MS Paint Ars Technica از آنچه به نظر می رسد طلاق نهایی بین EA Sports و FIFA باشد. (اعتبار: EA Sports / Sam Machkovech)

در میان اعلامیه‌های معمول بازی‌های ویدیویی که «پاییز امسال می‌آیند» یک تغییر بزرگ پنهان است: استخراج «FIFA» از تمام محصولات آینده EA Sports.

روز پنجشنبه، جف گراب، گزارشگر و مجری بمب غول پیکر، گزارشی را از اکتبر 2021 در مورد اصطلاح اختصاصی “EA Sports Football Club” که احتمالا به اختصار “EA Sports FC” خوانده می شود، دنبال کرد. به این فکر کردم که EAFC دقیقاً به چه چیزی ممکن است اشاره کند. بازی‌های EA Sports در انواع حالت‌های تک‌نفره و آنلاین، از داستان‌های سینمایی گرفته تا ریزتراکنش‌های کارت‌محور در دسترس هستند. بنابراین علامت تجاری می تواند به هر نوع حالت بازی اشاره داشته باشد – یا این اصطلاح ممکن است به دلایلی که در مالکیت عمومی نیست غارت شود.

تقریباً در همان زمان، EA Sports با پیشنهاد عمومی در وبلاگ رسمی خود که می تواند «نام جهانی EA Sports ما را تغییر دهد، سؤالاتی را در این زمینه برانگیخت. [soccer] EA همه این کارها را با حفظ قراردادهای مجوز خود با لیگ‌ها و باشگاه‌های مختلف فوتبال انجام داده است. این پیشنهاد عمومی می‌توانست به دلایل مختلفی ارائه شود – شاید برای فشار بر خود فیفا برای کنار گذاشتن الزامات تهاجمی و سطح بالا برای صدور مجوز. EA Sports توپ واقعی و مجازی خود را بگیرد و به خانه برود. به ویژه، مدیران EA به کارمندان گفتند که توافق آن با فیفا از نظر حفظ مسیرهای ممکن برای توسعه و طراحی برای بازی‌های آینده بسیار سودمند نیست.

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات