• خانه
  • اخبار
  • گزارش موشک: Vega-C یک نقطه عطف است. آیا اروپا اسپیس ایکس را کنار خواهد زد؟

گزارش موشک: Vega-C یک نقطه عطف است. آیا اروپا اسپیس ایکس را کنار خواهد زد؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گزارش موشک: Vega-C یک نقطه عطف است. آیا اروپا اسپیس ایکس را کنار خواهد زد؟


موشک Vega-C اروپا روز چهارشنبه از یک فرودگاه فضایی در کورو، گویان فرانسه بلند شد.

بزرگنمایی / موشک Vega-C اروپا روز چهارشنبه از یک فرودگاه فضایی در کورو، گویان فرانسه بلند شد. (اعتبار: آژانس فضایی اروپا)

به Rocket Report Release 5.03 خوش آمدید! این یک هفته بزرگ برای اخبار پرتاب کوچک بود، با اولین موفقیت موشک Vega-C اروپا، پرتاب واکنشی از وسیله نقلیه الکترون راکت آزمایشگاه و آزمایش آتش استاتیک بزرگ از موشک RS1 سیستم فضایی ABL. به همه دست اندرکاران این پروژه ها تبریک می گویم.

مثل همیشه، از ارسال‌های خواننده استقبال می‌کنیم، و اگر نمی‌خواهید مشکلی را از دست بدهید، لطفاً با استفاده از کادر زیر مشترک شوید (فرم در نسخه‌های دارای AMP سایت نمایش داده نمی‌شود). هر گزارش شامل اطلاعاتی در مورد موشک های کوچک، متوسط ​​و سنگین و همچنین نگاهی سریع به سه پرتاب بعدی در تقویم خواهد بود.

گزارش موشک: Vega-C یک نقطه عطف است. آیا اروپا اسپیس ایکس را کنار خواهد زد؟

موشک Vega-C اروپا اولین موفقیت آمیز است. به گزارش اسپیس نیوز، موشک جدید وگا-سی اروپا روز چهارشنبه اولین پرواز خود را انجام داد که حامل یک ماهواره فیزیک ایتالیایی و شش مکعب بود. این موشک چهار مرحله ای از کورو، گویان فرانسه، در پایان یک پنجره پرتاب دو ساعته پرتاب شد. مشکلات فنی دو بار توالی شمارش معکوس را متوقف کرده بود. این ماموریت موفقیت آمیز به این معنی است که اروپا اکنون می تواند استفاده از موشک Vega-C را برای پرتاب های عملیاتی، از ماه نوامبر با ماهواره های تصویربرداری زمین Pléiades Neo 5 و 6 آغاز کند. Arianespace می گوید که قبلاً هفت پرتاب Vega-C را فروخته است.

خواندن 28 پاراگراف باقی مانده | نظرات