• خانه
  • اخبار
  • گزارش موشک: SpaceX در OneWeb “درست” عمل می کند، ESA در حال بررسی برنامه های پرتاب پشتیبان است

گزارش موشک: SpaceX در OneWeb “درست” عمل می کند، ESA در حال بررسی برنامه های پرتاب پشتیبان است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گزارش موشک: SpaceX در OneWeb "درست" عمل می کند، ESA در حال بررسی برنامه های پرتاب پشتیبان است


افرادی با لباس‌های آبی رنگ موشک روی چوب لباسی را تحسین می‌کنند.

بزرگنمایی / خدمه NS-20 فضاپیما و موشک نیو شپرد را قبل از پرتاب بازرسی کردند. (اعتبار: Blue Origin)

به Rocket Report 4.37 خوش آمدید! رویداد بزرگ این آخر هفته، تمرین لباس مرطوب برای موشک سیستم پرتاب فضایی ناسا است که از جمعه آغاز می شود و در حال حاضر قرار است یکشنبه به پایان برسد. Ars یک داستان پیش نمایش کامل در صبح جمعه خواهد داشت، پس حتما آن را بررسی کنید.

مانند همیشه، از اظهارات خوانندگان استقبال می کنیم، و اگر نمی خواهید مشکلی را از دست بدهید، لطفاً با استفاده از کادر زیر مشترک شوید (فرم در نسخه های دارای AMP سایت ظاهر نمی شود). هر گزارش شامل اطلاعاتی در مورد موشک های کوچک، متوسط ​​و سنگین و همچنین نگاهی سریع به سه پرتاب بعدی در تقویم خواهد بود.

گزارش موشک: SpaceX در OneWeb "درست" عمل می کند، ESA در حال بررسی برنامه های پرتاب پشتیبان است

Virgin Orbit در سال 2021 157 میلیون دلار ضرر می کند. Virgin Orbit در اولین نتایج مالی خود از زمان انتشار در ماه دسامبر پس از ادغام با یک وسیله نقلیه ویژه، ضرر خالص 157.3 میلیون دلاری را برای سال 2021 در روز سه شنبه با درآمد 7.4 میلیون دلاری گزارش کرد. به گزارش اسپیس نیوز، این در مقایسه با زیان خالص 121.6 میلیون دلاری در مقایسه با 3.8 میلیون دلار در سال 2020 است. علیرغم ضرر قابل توجه، استارت‌آپ در فراخوان سود بر افزایش درآمد، عمدتاً از دو مأموریت LauncherOne که در سال 2021 انجام شد، تأکید کرد.

27 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات