• خانه
  • اخبار
  • گزارش موشک: چهار پرتاب فالکون هوی در سال جاری. باگت-وان را ملاقات کنید

گزارش موشک: چهار پرتاب فالکون هوی در سال جاری. باگت-وان را ملاقات کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گزارش موشک: چهار پرتاب فالکون هوی در سال جاری. باگت-وان را ملاقات کنید


این استارت آپ فرانسوی نام موشک های خود را باگت-وان و اوربیتال-باگت-1 گذاشت.

بزرگنمایی / این استارت آپ فرانسوی نام موشک های خود را باگت-وان و اوربیتال-باگت-1 گذاشت. (اعتبار: HyPrSpace)

به Rocket Report 4.46 خوش آمدید! این گزارش یک روز قبل برای شما ارسال می شود زیرا من برای مدتی در تعطیلات خواهم بود – به اندازه ای که هفته آینده خبرنامه ای نداشته باشم. خواهیم دید. برای رویدادهایی که احتمالاً از دست خواهم داد، از اداره هوانوردی فدرال بخواهید تا دوشنبه آینده در مورد سایت پرتاب SpaceX Starship در جنوب تگزاس تصمیم بگیرد.

مثل همیشه، از اظهارات خوانندگان استقبال می کنیم، و اگر نمی خواهید مشکلی را از دست بدهید، لطفاً با استفاده از کادر زیر مشترک شوید (فرم در نسخه های دارای AMP سایت ظاهر نمی شود). هر گزارش شامل اطلاعاتی در مورد موشک های کوچک، متوسط ​​و سنگین و همچنین نگاهی سریع به سه پرتاب بعدی در تقویم خواهد بود.

گزارش موشک: چهار پرتاب فالکون هوی در سال جاری. باگت-وان را ملاقات کنید

فرانسه دو استارت آپ کوچک را انتخاب می کند. به عنوان بخشی از برنامه توسعه اقتصادی فرانسه 2030، این کشور اروپایی به دنبال ارائه پشتیبانی فنی و مالی برای توسعه صنعت پرتاب کوچک نوپا است. بیش از 12 شرکت برای فرآیند مناقصه درخواست دادند و دو شرکت نیز جمعه گذشته نامزد شدند. طبق Challenges، HyPrSpace و Sirius Space Services برنده شدند. با کمال تعجب، اولین موشک HyPrSpace باگت-وان نامیده خواهد شد. آنها بلافاصله شرکت موشکی مورد علاقه من هستند.

22 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات