• خانه
  • اخبار
  • گزارش موشک: ناسا سومین آزمایش شارژ SLS را انجام می دهد، Pythom Space تلافی می کند

گزارش موشک: ناسا سومین آزمایش شارژ SLS را انجام می دهد، Pythom Space تلافی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گزارش موشک: ناسا سومین آزمایش شارژ SLS را انجام می دهد، Pythom Space تلافی می کند


این هفته یک شتاب‌دهنده اتحاد پرتاب متحد Atlas V توسط کشتی پگاسوس ناسا به کیپ کاناورال تحویل داده شد.

بزرگنمایی / این هفته یک شتاب‌دهنده اتحاد پرتاب متحد Atlas V توسط کشتی پگاسوس ناسا به کیپ کاناورال تحویل داده شد. (اعتبار: United Launch Alliance)

به Rocket Report 4.39 خوش آمدید! طبق معمول، در دنیای پرتاب این هفته بحث زیادی وجود دارد، از آزمایش موفقیت آمیز آتش داغ در اسپانیا تا آزمایش سوخت گیری کمتر موفق در مرکز فضایی کندی در فلوریدا. پس بدون هیچ حرفی ادامه مطلب را بخوانید.

مثل همیشه، از اظهارات خوانندگان استقبال می کنیم، و اگر نمی خواهید مشکلی را از دست بدهید، لطفاً با استفاده از کادر زیر مشترک شوید (فرم در نسخه های دارای AMP سایت ظاهر نمی شود). هر گزارش شامل اطلاعاتی در مورد موشک های کوچک، متوسط ​​و سنگین و همچنین نگاهی سریع به سه پرتاب بعدی در تقویم خواهد بود.

گزارش موشک: ناسا سومین آزمایش شارژ SLS را انجام می دهد، Pythom Space تلافی می کند

Pythom Space راکت Eiger را آزمایش می کند، با واکنش منفی مواجه می شود. در 19 مارس، استارتاپ کوچک مستقر در کالیفرنیا آزمایشی را برای برگزاری اولین مرحله موشک تک موتوره Eiger خود انجام داد. (فاز اول کامل دارای 9 موتور کوچک خواهد بود.) این شرکت حدود سه هفته پیش ویدیویی حاوی این تصاویر را آپلود کرد. به مدت حدود 2 دقیقه و 40 ثانیه، این ویدئو مواردی را نشان می دهد که در آن به نظر می رسد کارکنان Pythom با موشک Eiger و پیشرانه هایپرگولیک آن با مراقبت کمتر از استانداردهای صنعتی کار می کنند. در یک نقطه از ویدیوی تبلیغاتی شرکت، تعداد انگشت شماری از کارمندان را می توان دید که از ابر در حال گسترش گرد و غبار و دود اگزوز فرار می کنند.

26 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات