• خانه
  • اخبار
  • گزارش موشک: مینوتور پس از پرتاب منفجر می شود. کشتی ستاره ای به سمت بالش می رود

گزارش موشک: مینوتور پس از پرتاب منفجر می شود. کشتی ستاره ای به سمت بالش می رود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گزارش موشک: مینوتور پس از پرتاب منفجر می شود. کشتی ستاره ای به سمت بالش می رود


فضاپیمای 24 اسپیس ایکس این هفته به سمت محل پرتاب در جنوب تگزاس در حال حرکت است.

بزرگنمایی / فضاپیمای 24 اسپیس ایکس این هفته به سمت محل پرتاب در جنوب تگزاس در حال حرکت است. (اعتبار: SpaceX)

به Rocket Report Release 5.02 خوش آمدید! فقط به عنوان یک هشدار، می خواهم به این نکته اشاره کنم که اکنون بیش از حد تئوری است که موشک استارشیپ اسپیس ایکس و سیستم پرتاب فضایی ناسا می توانند تلاش های پرتاب مداری خود را در همان ماه، آگوست 2022 انجام دهند. اگرچه نمی گویم، به احتمال زیاد، هر دو موشک در حال حاضر دارای اهداف آزمایشی برای پرتاب ظرف سه هفته از یکدیگر در ماه آینده هستند.

مثل همیشه، از ارسال‌های خواننده استقبال می‌کنیم، و اگر نمی‌خواهید مشکلی را از دست بدهید، لطفاً با استفاده از کادر زیر مشترک شوید (فرم در نسخه‌های دارای AMP سایت نمایش داده نمی‌شود). هر گزارش شامل اطلاعاتی در مورد موشک های کوچک، متوسط ​​و سنگین و همچنین نگاهی سریع به سه پرتاب بعدی در تقویم خواهد بود.

گزارش موشک: مینوتور پس از پرتاب منفجر می شود. کشتی ستاره ای به سمت بالش می رود

موشک Minotaur پس از پرتاب منفجر می شود. به گزارش نوژاوک، یک موشک Minotaur II+ 11 ثانیه پس از بلند شدن از پایگاه نیروی فضایی وندنبرگ در شامگاه چهارشنبه منفجر شد. (به گفته یک منبع شاهد عینی برخورد موشک با زمین باعث ایجاد یک گلوله آتش نسبتاً تماشایی شد). مقامات واندنبرگ بامداد پنجشنبه گفتند که در این انفجار به کسی آسیبی نرسید و آوارها در مجاورت سکوی پرتاب قرار داشتند. مقامات واندنبرگ گفتند که یک کمیسیون تحقیق برای تعیین علت انفجار تشکیل شده است.

خواندن 26 پاراگراف باقی مانده | نظرات