• خانه
  • اخبار
  • گزارش موشک: قرارداد تمیز کردن جارو اسپیس ایکس، آسترا دوباره در جاده

گزارش موشک: قرارداد تمیز کردن جارو اسپیس ایکس، آسترا دوباره در جاده

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گزارش موشک: قرارداد تمیز کردن جارو اسپیس ایکس، آسترا دوباره در جاده


LV0009 آسترا در 15 مارس از جزیره کودیاک آلاسکا به پرواز درآمد.

بزرگنمایی / LV0009 آسترا در 15 مارس از جزیره کودیاک آلاسکا به پرواز درآمد. (اعتبار: بردی کنیستون / آسترا)

به Rocket Report 4.36 خوش آمدید! از آنجایی که هفته گذشته تعطیلات بهاری را انجام دادم، این هفته اخبار زیادی وجود دارد، از جمله گام‌های مثبت رو به جلو برای برخی از شرکت‌های پرتاب کوچک آمریکایی و اسپیس ایکس که با موشک فالکون 9 خود به مرحله جدیدی رسیده‌اند.

مثل همیشه، ما از نظرات خوانندگان استقبال می کنیم، و اگر نمی خواهید مشکلی را از دست بدهید، لطفاً با استفاده از کادر زیر مشترک شوید. (فرم در نسخه های دارای AMP سایت نمایش داده نمی شود.) هر گزارش شامل اطلاعاتی در مورد موشک های سبک، متوسط ​​و سنگین و همچنین نگاهی سریع به سه پرتاب بعدی در تقویم خواهد بود.

گزارش موشک: قرارداد تمیز کردن جارو اسپیس ایکس، آسترا دوباره در جاده

آسترا با موفقیت به پرواز بازگشت. به گزارش اسپیس نیوز، آسترا موشک 3.3 خود را در 15 مارس پرتاب کرد و چندین محموله را در مدار پایین زمین قرار داد. خودروی Rocket 3.3 با نام LV0009 توسط آسترا از مجتمع بندری اقیانوس آرام در جزیره کودیاک بلند شد و محموله‌ها را به Spaceflight Inc تحویل داد. در مداری همزمان خورشیدی در ارتفاع 525 کیلومتری. این موفقیت به دنبال پرتاب ناموفق موشک راکت 3.3 در 10 فوریه صورت گرفت. این آسیب ناشی از نقص در سیستم سیم کشی باربری است.

30 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات