• خانه
  • اخبار
  • گزارش موشک: استارلاینر به مدار می‌رود، برای این RUD Raptor در تگزاس

گزارش موشک: استارلاینر به مدار می‌رود، برای این RUD Raptor در تگزاس

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گزارش موشک: استارلاینر به مدار می‌رود، برای این RUD Raptor در تگزاس


فضاپیمای استارلاینر پنجشنبه شب از بالای موشک Atlas V پرتاب شد.

بزرگنمایی / فضاپیمای استارلاینر پنجشنبه شب بر فراز موشک Atlas V پرتاب شد (اعتبار: ترور مولمن)

به Rocket Report 4.43 خوش آمدید! از شکیبایی شما با من در هفته گذشته بخاطر عدم انتشار خبرنامه سپاسگزارم – سعی کردم این هفته با یک نسخه بسیار طولانی به آن جایزه بدهم. همچنین می‌خواهم پرتاب موفقیت‌آمیز فضاپیمای استارلاینر و پرتاب خوب به مدار را به بوئینگ، ناسا و اتحاد پرتاب متحد تبریک بگویم. جلسه بعدی و لنگر انداختن با ایستگاه فضایی بین المللی در روز جمعه است.

مثل همیشه، از اظهارات خوانندگان استقبال می کنیم، و اگر نمی خواهید مشکلی را از دست بدهید، لطفاً با استفاده از کادر زیر مشترک شوید (فرم در نسخه های دارای AMP سایت ظاهر نمی شود). هر گزارش شامل اطلاعاتی در مورد موشک های کوچک، متوسط ​​و سنگین و همچنین نگاهی سریع به سه پرتاب بعدی در تقویم خواهد بود.

گزارش موشک: استارلاینر به مدار می‌رود، برای این RUD Raptor در تگزاس

Relativity Space تست های مرحله ای را کامل می کند. شرکت پرتاب مستقر در کالیفرنیا این هفته اعلام کرد که آزمایش چرخه ماموریت فاز دوم موشک Terran 1 خود را با انجام تمام مدت آزمایش با موفقیت به پایان رسانده است (به ویدیوی مرحله آزمایشی این شرکت در می سی سی پی مراجعه کنید). تکمیل این آزمایش به این معنی است که شرکت معتقد است که مرحله بالایی و تمامی زیرسیستم های آن آماده پرواز هستند. تیم الیس، مدیر عامل Relativity قبلا گفته بود که مطمئن است موشک Terran 1 اولین نمایش خود را در فلوریدا در سال جاری انجام خواهد داد.

32 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات