• خانه
  • اخبار
  • گزارش موشکی: ULA کمپین لابی نظامی را آغاز می کند، SLS تا 2 ماه دیگر راه اندازی می شود

گزارش موشکی: ULA کمپین لابی نظامی را آغاز می کند، SLS تا 2 ماه دیگر راه اندازی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گزارش موشکی: ULA کمپین لابی نظامی را آغاز می کند، SLS تا 2 ماه دیگر راه اندازی می شود


اسپیس ایکس ماموریت SES-22 (در اینجا نشان داده شده است) را این هفته، بیست و هفتمین سال، پرتاب کرد.  پرتاب فالکون 9 این شرکت به قدری عادی شده است که حتی گزارش موشکی این هفته را هم منتشر نکردند!

بزرگنمایی / اسپیس ایکس ماموریت SES-22 (در اینجا نشان داده شده است) را این هفته، بیست و هفتمین سال، پرتاب کرد. پرتاب فالکون 9 این شرکت به قدری عادی شده است که حتی گزارش موشکی این هفته را هم منتشر نکردند! (اعتبار: تروور مهلمن)

به Rocket Report Release 5.01 خوش آمدید! Rocket Report امروز 5 ساله می شود، یعنی ما قبلاً حدود 200 شماره منتشر کرده ایم. من احتمالاً 400000 کلمه نوشتم – بیش از یک کلمه برای هر کیلومتر تا ماه. به نظر می رسد که این راه طولانی است، اما همچنین احساس می کنم که تازه شروع کرده ام. با تشکر از همه کسانی که خبرنامه را با دوستان و همکاران خود به اشتراک گذاشتند.

مثل همیشه، از ارسال‌های خواننده استقبال می‌کنیم، و اگر نمی‌خواهید مشکلی را از دست بدهید، لطفاً با استفاده از کادر زیر مشترک شوید (فرم در نسخه‌های دارای AMP سایت نمایش داده نمی‌شود). هر گزارش شامل اطلاعاتی در مورد موشک های کوچک، متوسط ​​و سنگین و همچنین نگاهی سریع به سه پرتاب بعدی در تقویم خواهد بود.

گزارش موشکی: ULA کمپین لابی نظامی را آغاز می کند، SLS تا 2 ماه دیگر راه اندازی می شود

آزمایشگاه موشک اولین ماموریت را به اعماق فضا پرتاب کرد. مدیرعامل این شرکت، وسیله نقلیه کوچک الکترون این شرکت، ماموریت 25 کیلوگرمی کپستون را روز سه شنبه پرتاب کرد و این موشک فضاپیما را در مدار خوبی قرار داد. پیتر بک گفت. از آن زمان، اتوبوس فضاپیمای “فوتون” آزمایشگاه راکت در حال انجام سوختگی های اضافی برای بالا بردن مدار کپستون بوده است. چند روز دیگر، پس از افزایش مدار کپستون به 60000 کیلومتر، مرحله فوتون سوخت نهایی را انجام می دهد و کپستون را به اعماق فضا پرتاب می کند.

خواندن 24 پاراگراف باقی مانده | نظرات