• خانه
  • اخبار
  • گزارش موشکی: موشک SLS تقریباً آماده پرتاب است، کارگران ULA آماده حمله هستند

گزارش موشکی: موشک SLS تقریباً آماده پرتاب است، کارگران ULA آماده حمله هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گزارش موشکی: موشک SLS تقریباً آماده پرتاب است، کارگران ULA آماده حمله هستند


سکوهای پرتاب موشک غول پیکر در سواحل اقیانوس آرام.

بزرگنمایی / نه یک، بلکه دو موشک الکترون در سایت های پرتاب موشک راکت در نیوزلند. (اعتبار: آزمایشگاه موشک)

به Rocket Report 4.33 خوش آمدید! بگذارید هفته گذشته بابت گزارش ندادن عذرخواهی کنم – مچ دستم به شدت آسیب دید و مجبور شدم چندین روز با یک دست بنویسم. این برای نوشتن و ویرایش یک خبرنامه که اغلب حاوی بیش از 2000 کلمه است، مناسب نیست. همچنین وجود دارد بزرگ بسیاری از چیزهایی که در فضا و روی زمین اتفاق می افتد، به ویژه با روسیه، اوکراین و غرب. من در حال کار بر روی داستانی در مورد راه هایی هستم که پروازهای فضایی می تواند تحت تأثیر حمله روسیه به اوکراین قرار گیرد، بنابراین در روز جمعه به دنبال داستانی در مورد آن باشید. بیایید امیدوار باشیم.

مثل همیشه، از اظهارات خوانندگان استقبال می کنیم، و اگر نمی خواهید مشکلی را از دست بدهید، لطفاً با استفاده از کادر زیر مشترک شوید (فرم در نسخه های دارای AMP سایت ظاهر نمی شود). هر گزارش شامل اطلاعاتی در مورد موشک های کوچک، متوسط ​​و سنگین و همچنین نگاهی سریع به سه پرتاب بعدی در تقویم خواهد بود.

گزارش موشکی: موشک SLS تقریباً آماده پرتاب است، کارگران ULA آماده حمله هستند

فضای نسبیت برای انتقال سریع به موتور Aeon-R.
Relativity Space برای نیرو دادن به اولین موشک Terran 1 خود در حال توسعه یک موتور کوچک به نام Aeon 1 است. اما این شرکت قصد دارد از آن فقط برای چند پرواز استفاده کند. در عوض، نسبیت قصد دارد به سرعت یک “به روز رسانی بلوک” برای Terran 1 ایجاد کند، که به عنوان پلی برای موشک بسیار بزرگتر و توانمندتر Terran R عمل می کند. “ما همیشه Terran 1 را به عنوان یک پلت فرم توسعه تصور می کردیم.” تیم گفت. الیس، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت فضای نسبیت، در مصاحبه با Ars. این شرکت مستقر در کالیفرنیا، که قصد دارد بیشتر قطعات موشک خود را پرینت سه بعدی کند، به کار بر روی اولین پرتاب Terran 1 در سال جاری ادامه می دهد.

32 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات