• خانه
  • اخبار
  • گزارش موشکی: روسیه به تحریم های غرب و پیشرفت فضاپیمای بریتانیا پاسخ می دهد

گزارش موشکی: روسیه به تحریم های غرب و پیشرفت فضاپیمای بریتانیا پاسخ می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گزارش موشکی: روسیه به تحریم های غرب و پیشرفت فضاپیمای بریتانیا پاسخ می دهد


یک موشک در حالی که در آسمان آبی غرش می کند، ردی از آتش بر جای می گذارد.

بزرگنمایی / در حالی که جهان فضایی تهدید روسیه به توقف پرتاب‌های اتحادیه را مشاهده می‌کرد، اسپیس‌ایکس نهمین موشک خود را برای سال 2022 در روز پنج‌شنبه، دسته‌ای دیگر از ماهواره‌های استارلینک، علّی به مدار فرستاد. (اعتبار: Trevor Malman / Ars Technica)

به Rocket Report 4.34 خوش آمدید! نقل قول معروفی از ولادیمیر لنین از همه مردم وجود دارد که می گوید: «دهه ها هستند که در آن هیچ اتفاقی نمی افتد. و هفته‌هایی وجود دارد که برای چندین دهه این اتفاق می‌افتد.” این یک هفته پرواز فضایی بود که دهمین سالگرد جدایی برنامه فضایی روسیه از غرب بود.

عواقب کامل تحریم های غرب و واکنش روسیه هنوز فاش نشده است. اما اثرات آن بر پرواز فضایی به طور کلی (و پرتاب ها به طور خاص) عمیق خواهد بود. این قطعا داستانی است که در ماه ها و سال های آینده به آن خواهم پرداخت.

مثل همیشه، از اظهارات خوانندگان استقبال می کنیم، و اگر نمی خواهید مشکلی را از دست بدهید، لطفاً با استفاده از کادر زیر مشترک شوید (فرم در نسخه های دارای AMP سایت ظاهر نمی شود). هر گزارش شامل اطلاعاتی در مورد موشک های کوچک، متوسط ​​و سنگین و همچنین نگاهی سریع به سه پرتاب بعدی در تقویم خواهد بود.

27 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات