• خانه
  • اخبار
  • گزارش موشکی: اسپیس ایکس کره را به ماه، فضاپیمای بحث برانگیز گرجستان، پرتاب کرد

گزارش موشکی: اسپیس ایکس کره را به ماه، فضاپیمای بحث برانگیز گرجستان، پرتاب کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گزارش موشکی: اسپیس ایکس کره را به ماه، فضاپیمای بحث برانگیز گرجستان، پرتاب کرد


یک موشک Atlas V صبح پنجشنبه یک ماهواره سامانه مادون قرمز فضایی را از پایگاه نیروی فضایی کیپ کاناورال پرتاب کرد.

بزرگنمایی / یک موشک Atlas V صبح پنجشنبه یک ماهواره سامانه مادون قرمز فضایی را از پایگاه نیروی فضایی کیپ کاناورال پرتاب کرد. (اعتبار: تروور مهلمن)

به Rocket Report Release 5.05 خوش آمدید! اکنون نگاه نکنید، اما ممکن است کمتر از چهار هفته تا پرتاب موشک سیستم پرتاب فضایی ناسا فاصله داشته باشیم. من این تقویت کننده را برای ده سال پوشش داده ام و برای آن بسیار آماده هستم سرانجام اتفاق افتاد من گزارش های زیادی برای هفته های آینده برنامه ریزی کرده ام.

مثل همیشه، از ارسال‌های خواننده استقبال می‌کنیم، و اگر نمی‌خواهید مشکلی را از دست بدهید، لطفاً با استفاده از کادر زیر مشترک شوید (فرم در نسخه‌های دارای AMP سایت نمایش داده نمی‌شود). هر گزارش شامل اطلاعاتی در مورد موشک های کوچک، متوسط ​​و سنگین و همچنین نگاهی سریع به سه پرتاب بعدی در تقویم خواهد بود.

گزارش موشکی: اسپیس ایکس کره را به ماه، فضاپیمای بحث برانگیز گرجستان، پرتاب کرد

فضاپیمای جورجیا برای فروش اجباری زمین شکایت کرد. اولین شهروندان کانتی کامدن با اکثریتی مخالف به فضاپیمای پیشنهادی در جنوب شرقی جورجیا رای دادند. در آن زمان، مالک 4000 هکتاری که حامیان فضاپیما به دنبال آن بودند، گفت که قرارداد فروش زمین به حامیان پروژه فضایی کمدن را فسخ خواهد کرد. با این حال، کمیسران شهرستان کامدن از رویای ساخت یک فرودگاه فضایی که ساکنان محلی نمی‌خواهند و مالک زمین نمی‌خواهد آن را بفروشد، دست نمی‌کشند. بنابر گزارش News4Jax، آنها مالک زمین، Union Carbide Corporation را به دادگاه بردند.

خواندن 22 پاراگراف باقی مانده | نظرات