• خانه
  • اخبار
  • گزارش شده است که FDA در حال آماده شدن برای خروج محصولات Juul از بازار ایالات متحده است

گزارش شده است که FDA در حال آماده شدن برای خروج محصولات Juul از بازار ایالات متحده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گزارش شده است که FDA در حال آماده شدن برای خروج محصولات Juul از بازار ایالات متحده است


غلاف متا و منتول برای سیگارهای الکترونیکی Juul Labs Inc.  در سپتامبر 2019 در فروشگاهی در پرینستون، ایلینوی به فروش می رسد.

بزرگنمایی / غلاف نعناع و منتول برای سیگارهای الکترونیکی Juul Labs Inc. برای فروش در فروشگاهی در پرینستون، ایلینوی، در سپتامبر 2019 (اعتبار: گتی | بلومبرگ)

بر اساس گزارشی که در وال استریت ژورنال منتشر شده، طبق گزارشی در وال استریت ژورنال، طبق گزارشی که در وال استریت ژورنال منتشر شده، گزارش شده است که سازمان غذا و دارو در حال آماده شدن برای امتناع از مجوز دادن به محصولات تنباکو و منتول Juul است و در واقع غول سیگار الکترونیکی را از بازار ایالات متحده خارج می کند.

این مجله در گزارش خود به نقل از افراد ناشناس آشنا به این موضوع گفت که FDA می تواند امروز چهارشنبه 22 ژوئن رد خود را اعلام کند.

اگر این گزارش دقیق باشد، این اقدام پس از آن انجام خواهد شد که FDA در روز سه‌شنبه اعلام کرد که تنظیم کننده در حال کار بر روی برنامه‌هایی برای تعیین حداکثر سطح نیکوتین برای سیگار و سایر محصولات تنباکوی سوخته است. این اقدامی با هدف کاهش جذابیت محصولات برای جوانان، کمتر اعتیادآور و مرگبارتر است.

9 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات