• خانه
  • اخبار
  • گزارش جدیدی در مورد اینکه اسکات اطلس چگونه مصونیت گله را به یک سیاست غیررسمی ایالات متحده تبدیل کرد

گزارش جدیدی در مورد اینکه اسکات اطلس چگونه مصونیت گله را به یک سیاست غیررسمی ایالات متحده تبدیل کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گزارش جدیدی در مورد اینکه اسکات اطلس چگونه مصونیت گله را به یک سیاست غیررسمی ایالات متحده تبدیل کرد


تصویر مردی که پشت تریبون صحبت می کند.

بزرگنمایی / اسکات اطلس، مشاور کاخ سفید، از موقعیت خود برای حمایت از انتشار ویروس SARS-CoV-2 استفاده کرد و سعی کرد از آزمایش آن جلوگیری کند که به دستیابی به آن هدف کمک می کند. (اعتبار: ماندل NGAN / گتی ایماژ)

در حالی که به نظر می رسد یک کمیته کنگره اخیراً همه سرفصل ها را به خود اختصاص داده است، تحقیقات دیگر توسط دولت ترامپ در پس زمینه ادامه دارد. یکی از آنها در تلاش است تا مشخص کند چگونه واکنش ایالات متحده به همه‌گیری ویروس کرونا آنقدر اشتباه پیش رفت که این کشور با بیش از یک میلیون مرگ و یکی از بدترین مرگ‌ومیرهای سرانه در جهان به پایان رسید. به گفته خود او، هدف کمیته این است که “اطمینان حاصل شود که مردم آمریکا پاسخگویی کامل در مورد آنچه اشتباه رخ داده است و تعیین اقدامات اصلاحی لازم برای اطمینان از آمادگی کشور ما برای هر بحران آینده است.” در بهداشت عمومی. .

این کمیسیون در آخرین گزارش خود که روز سه شنبه منتشر شد، به تفصیل شغل اسکات اطلس، متخصص نور رادیولوژیست بدون تجربه در زمینه بیماری های عفونی را در کاخ سفید توضیح داد. انتظار می رفت استخدام اطلس توسط کاخ سفید چنان بحث برانگیز باشد که در ابتدا به آن دستور داده شد که سند رسمی آن را از کارشناسان بهداشت عمومی دولتی مخفی کند. با این حال، او به سرعت به یک نیروی محرکه در اتخاذ سیاست‌هایی تبدیل شد که مصونیت گله‌ای را با اجازه دادن به اکثریت جمعیت ایالات متحده برای آلوده شدن به دست می‌آورد – حتی زمانی که مقامات دیگر این سیاست را انکار کردند.

این مرد چطور به اینجا رسید؟

عدم تخصص مناسب اطلس سؤالاتی را در مورد چرایی استخدام او ایجاد می کند. گزارش جدید حاکی از آن است که او از اظهار نظر در مورد واکنش همه‌گیری خجالت نمی‌کشید، و در برنامه‌های تلویزیونی متعددی از سیاست‌های کارشناسان بهداشت عمومی واقعی شکایت کرد. او همچنین مستقیماً با یک مقام ارشد دولتی صحبت کرد و واکنش ایالات متحده را “واکنش بیش از حد گسترده” به ویروسی خواند که به گفته او “باعث مرگ حدود 10000 نفر می شود.”

18 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات