• خانه
  • اخبار
  • گزارش: اپل در حال بررسی پیشنهادی برای بسته ای از بلیط های یکشنبه برای NFL است

گزارش: اپل در حال بررسی پیشنهادی برای بسته ای از بلیط های یکشنبه برای NFL است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گزارش: اپل در حال بررسی پیشنهادی برای بسته ای از بلیط های یکشنبه برای NFL است


درک ولف شماره 95 و فون میلر شماره 58 از برانکوهای دنور پس از اخراج تام بردی شماره 12 از نیوانگلند پاتریوتز در مسابقه قهرمانی میدان ورزش AFC در مایل های در 24 ژانویه 2016 در دنور، کلرادو، جشن می گیرند.

بزرگنمایی / درک ولف شماره 95 و فون میلر شماره 58 از برانکوهای دنور پس از اخراج تام بردی شماره 12 از نیوانگلند پاتریوتز در مسابقه قهرمانی میدان ورزش AFC در مایل های در 24 ژانویه 2016 در دنور، کلرادو، جشن می گیرند. (اعتبار: داستین برادفورد | گتی ایماژ)

در دو دهه اخیر، اپل از یک سازنده رایانه گران قیمت به سخت افزار، نرم افزار و سرگرمی Goliath تبدیل شده است. ورزش های زنده ممکن است بعدی در دستور کار باشد – طبق گزارش Front Office Sports، اپل انتظار دارد یک پیشنهاد میلیارد دلاری برای بسته ای از بلیط های یکشنبه لیگ ملی فوتبال ارائه دهد.

Sunday Ticket که بازی‌های NFL را خارج از بازار پخش می‌کند، از زمان راه‌اندازی آن در سال 1994 توسط Directv اجرا می‌شود. حقوق ساندی تیکت پس از فصل 2022 منقضی می‌شود، و از آنجایی که Directv هم مشترکان و هم پول را از بین می‌برد، Sunday Ticket خانه جدیدی برای آن‌ها خواهد داشت. فصل 2023

علاوه بر فروش حقوق ساندی تیکت، NFL همچنین به دنبال شریک سرمایه گذاری برای NFL Media است که شامل وب سایت لیگ، NFL Network و NFL RedZone می شود. اپل همچنین سهامدار اقلیت NFL Media خواهد شد، علاوه بر آن حقوق پخش بازی های NFL را در خارج از بازار به دست می آورد.

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات