• خانه
  • اخبار
  • گروه کریپتو که برای Minecraft ممنوع شده است، می‌گوید که بازی بهتری می‌سازد

گروه کریپتو که برای Minecraft ممنوع شده است، می‌گوید که بازی بهتری می‌سازد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گروه کریپتو که برای Minecraft ممنوع شده است، می‌گوید که بازی بهتری می‌سازد


گروه کریپتو که برای Minecraft ممنوع شده است، می‌گوید که بازی بهتری می‌سازدماین کرافت در آینده.”>

بزرگنمایی / نمونه ای از توکن جهان NFT که تیم NFT Worlds می گوید که به تنهایی قابل بازی خواهد بود ماین کرافت شبیه سازی در آینده (اعتبار: OpenSea)

چهارشنبه گذشته، Mojang متعلق به مایکروسافت اعلام کرد که NFT و فناوری بلاک چین دیگر اجازه «ادغام» با ماین کرافت. این خبر بدی برای NFT Worlds بود، که ماه‌ها صرف ساختن یک اقتصاد رمزنگاری کامل بر روی مجموعه‌ای از دانه‌های تصادفی‌سازی شده مورد نیاز برای ایجاد موارد خاص شد. ماین کرافت نقشه ها.

اکنون تیم NFT Worlds اعلام کرده است که یک بازی جدید می‌سازد که «بر اساس بسیاری از مکانیک‌های اصلی است. ماین کرافتاما با اجرای قوانینی که مایکروسافت و موجانگ دارند کاملاً بی بند و بار خواهد بود. ماین کرافتNFT Worlds نوید خود را می دهد ماین کرافتسبک بازی “از ابتدا” ساخته خواهد شد تا آشنا باشد ماین کرافت بازیکنان، اما در حال حاضر با “مدرن سازی و توسعه فعال ماین کرافت سالهاست که گم شده است.”

نگران نباش همه چی درست میشه

تیم می گوید که بازی NFT Worlds همیشه رایگان خواهد بود و کاربران برای خرید محتوای اضافی نیازی به کارت اعتباری نخواهند داشت. احتمالاً این محتوا در عوض با توکن NFT Worlds خریداری خواهد شد که ارزش آن در هفته پس از اعلام Mojang بیش از 60 درصد کاهش یافته است.

خواندن 12 پاراگراف باقی مانده | نظرات