• خانه
  • اخبار
  • گروه توسعه دهندگان بازی می گوید رسیدگی به “مسائل اخلاقی” بازی های NFT یک “اولویت” است.

گروه توسعه دهندگان بازی می گوید رسیدگی به “مسائل اخلاقی” بازی های NFT یک “اولویت” است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گروه توسعه دهندگان بازی می گوید رسیدگی به "مسائل اخلاقی" بازی های NFT یک "اولویت" است.


گروه توسعه دهندگان بازی می گوید رسیدگی به "مسائل اخلاقی" بازی های NFT یک "اولویت" است.Axie Infinity به عنوان آینده بازی ها، IGDA به طور فزاینده ای نگران مسائل اخلاقی ذاتی در این فضا است.

بزرگنمایی / در حالی که برخی بازی های NFT را به عنوان Axie Infinity به عنوان آینده بازی، IGDA به طور فزاینده ای در مورد مسائل اخلاقی ذاتی در فضا نگران است.

به گفته دکتر جاسین ولا، انجمن بین‌المللی توسعه‌دهندگان بازی (IGDA)، یک گروه حرفه‌ای متشکل از هزاران بازی‌ساز در سراسر جهان، به‌طور فزاینده‌ای نگران است که «مسائل اخلاقی» پیرامون استفاده از نشانه‌های ضروری در بازی‌ها یک انفجار اجتماعی-سیاسی است. ولا، بنیانگذار سازمان غیرانتفاعی بازی‌های مبتنی بر عدالت اجتماعی Games for Me، اخیراً به عنوان مدیر موقت IGDA منصوب شد.

در مصاحبه ای با Ars، Vela بیانیه IGDA “Call to action” در مورد NFT در بازی های جولای گذشته را تمدید کرد. این بیانیه انتقادی از این فناوری بود و بر روی «روش‌های ناکارآمد انرژی» ذاتی بلاک چین‌های مقاوم در برابر کار که بر ارزهای دیجیتال و فضای NFT تسلط دارند، متمرکز بود. “NFT هرگز نباید استفاده شود [by game developers] زمانی که بتوان یک جدول پایگاه داده ساده و به مراتب ارزان‌تر را برای ارائه اطلاعات و مزایای مشابه مدیریت کرد.

گروه ویژه آب و هوای IGDA نیز فهرست رو به رشدی از استدلال ها علیه NFT در بازی ها تهیه کرده است. این مقاله خاطرنشان می کند که جوامع بازی و توسعه دهندگان بازی تا حد زیادی به فناوری بی علاقه هستند، به طوری که 70 درصد از سازندگان بازی در نظرسنجی اخیر گفته اند که علاقه ای به استفاده از NFT در پروژه های آینده خود ندارند.

7 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات