کمی از همه چیز: تاریخچه مختصری از علم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
کمی از همه چیز: تاریخچه مختصری از علم


کمی از همه چیز: تاریخچه مختصری از علم

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: TEK IMAGE / SCIENCE PHOTO LIBRARY)

انتشارات لارنس کینگمستقر در لندن است «یکی از ناشران پیشرو در زمینه کتاب و هدایای هنرهای خلاقانه.» آنها مجموعه‌ای به نام «تاریخ کوتاه X» دارند. تا کنون شامل تاریخچه مختصری از هنر، از هنر مدرن، از عکاسی، فیلم سینما، معماری، زنان هنرمندو رمان. عنوان آخر است تاریخ کوتاه علمکه در ماه مارس در دسترس خواهد بود.

چیزی در مورد زیبایی

اولاً، کتاب زیبا است، همانطور که در جای خود است. هر صفحه براق دارای تصویری از دانشمندان در حال کار، یا دستگاه های آنها، یا تصویری از اکتشافات آنها است. برای همه چیز قبل از قرن بیستم تصویری از یک اثر هنری وجود دارد، بنابراین یک طراحی، نقاشی یا مجسمه از دانشمندانی که خود را توصیف می کنند. او احساس کلی این راهنمایان عینی DK را دارد، با این تفاوت که به جای استفاده از آن برای برنامه ریزی سفر بعدی خود، می توانید از آن برای گشت و گذار در “پیشرفت هایی که زیربنای درک فعلی ما برای جهان هستی” استفاده کنید.

این جلد نیز مانند مجلدات دیگر در چهار بخش تنظیم شده است. کتاب های هنری به حرکات، آثار، مضامین و تکنیک ها تقسیم می شوند. بخش های مربوطه در این قسمت وجود دارد. داستان ها با ستاره شناسان باستانی در حدود 30000 سال قبل از میلاد آغاز می شود و از نظریه ریسمان می گذرد. آزمایشات کاملاً واضح است. نظریه ها به این صورت وجود دارند که “ما می توانیم حقایق پنهان را تنها پس از تصور کردن آنها باز کنیم.” در نهایت، روش‌ها و تجهیزاتی وجود دارد، زیرا مواد موجود، فناوری‌هایی را که می‌توانیم بسازیم، تعریف و محدود می‌کنند.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات