• خانه
  • اخبار
  • کمک های مالی 3 میلیون دلاری مایکروسافت برای مبارزه با سقط جنین مورد انتقاد فعالان و سهامداران قرار گرفت

کمک های مالی 3 میلیون دلاری مایکروسافت برای مبارزه با سقط جنین مورد انتقاد فعالان و سهامداران قرار گرفت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
کمک های مالی 3 میلیون دلاری مایکروسافت برای مبارزه با سقط جنین مورد انتقاد فعالان و سهامداران قرار گرفت


کمک های مالی 3 میلیون دلاری مایکروسافت برای مبارزه با سقط جنین مورد انتقاد فعالان و سهامداران قرار گرفت

بزرگنمایی (اعتبار: خبرگزاری آنادولو / مشارکت کننده | خبرگزاری آنادولو)

مایکروسافت تنها شرکتی نیست که به نظر می‌رسد با متعهد شدن به پوشش هزینه‌های سفر کارمندان برای سقط جنین در حالی که به کمیته‌های اقدام سیاسی که حامیان فرمانداران و دادستان‌های کل که برای برکناری جنگیدند کمک مالی می‌کنند، با سیاست‌های خود در تضاد است. رو در مقابل وید. با این حال، مایکروسافت یکی از بزرگترین اهداکنندگان است که در طول زمان به نصب بسیاری از مقامات ضد سقط جنین کمک کرده است. مرکز پاسخگویی سیاسی (CPA) به بلومبرگ گفت که از سال 2010، مایکروسافت 3 میلیون دلار به گروه های جمهوری خواه که سخت برای پایان دادن به سقط جنین در آمریکا تلاش می کنند کمک کرده است.

مایکروسافت ممکن است به دلایل مختلفی به این گروه ها کمک کند، اما یک گروه سهامدار بریتانیایی به نام Tulipshare می گوید که این شرکت باید سیاست خود را در مورد کمک های سیاسی تغییر دهد تا در مقابل جنجال های سیاسی مقاومت کند و شفافیت را افزایش دهد. برای تحت فشار قرار دادن مایکروسافت، Tulipshare با CPA شریک شد. آنها با هم پیشنهاد می‌کنند که مایکروسافت گزارشی سالانه منتشر کند که نقاط بین پولی که مایکروسافت اهدا می‌کند، مقامات منتخب که از آن کمک‌ها پشتیبانی می‌کنند و دلایل خاص حمایت آن مقامات منتخب را به‌طور عمومی به هم مرتبط می‌کند. چنین گزارشی می تواند به هر ادعایی که این شرکت در مورد کمک های تصادفی ضد سقط جنین داشته است پایان دهد.

به گفته جنا آرمیتاژ، مدیر ارشد بازاریابی Tulipshare، استراتژی این گروه فعال این است که “با بخش روابط سرمایه گذار مایکروسافت” برای درخواست گزارش سالانه همکاری کند. این گزارش در حالت ایده‌آل به شرکت اجازه می‌دهد تا کمیته‌های اقدام سیاسی را که تامین مالی می‌کند، بخواهد تا بگویند از کدام نامزدها و اهداف حمایت می‌کنند. اگر مایکروسافت این پیشنهاد را رد کند، گام بعدی Tulipshare دعوت از سرمایه گذاران برای “ورود پیشنهاد سهامدار” خواهد بود.

خواندن 14 پاراگراف باقی مانده | نظرات