• خانه
  • اخبار
  • “کلکسیون های دیجیتال” جدید پلی استیشن قطعا NFT نیستند

“کلکسیون های دیجیتال” جدید پلی استیشن قطعا NFT نیستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
"کلکسیون های دیجیتال" جدید پلی استیشن قطعا NFT نیستند


سونی اقداماتی را برای رفع ترس در مورد NFT شش ضلعی در مورد جدید خود انجام داده است

بزرگنمایی / سونی اقداماتی را برای آرام کردن ترس NFT شش ضلعی در مورد سرویس “پاداش” جدید خود انجام داده است. (اعتبار: Sony Interactive Entertainment / Sam Machkovech)

روز پنجشنبه، Sony Interactive Entertainment یک اطلاعیه غافلگیرکننده در مورد یک سرویس جدید برای کنسول های پلی استیشن منتشر کرد. بیشتر جزئیات مربوط به ابتکار جدید «ستارگان پلی استیشن»، که شبیه پاداش‌های «پاداش» سایر سرویس‌های بازی است، امیدوارکننده به نظر می‌رسند، اما در Ars Technica، انتخاب یک عبارت دو کلمه‌ای توسط سونی فوراً ترس را در دل ما ایجاد کرد: «دیجیتال» کلکسیونی.”

خوشبختانه، اعضای تیم روابط عمومی SIE سریعاً با یک ایمیل پاسخ دادند تا ترس ما را برطرف کنند: نه، این هدف سونی در NFT نیست.

“آنها در نوع خود نیستند”

سرویس جدید که قرار است در اواخر امسال راه اندازی شود، هزینه ای برای پیوستن نخواهد داشت و خارج از خانواده اشتراک پلی استیشن پلاس وجود خواهد داشت. PlayStation Stars، همانطور که در اطلاعیه روز پنجشنبه سونی به صراحت توضیح داده شد، حول محور مفاهیم مرتبط می چرخد، اما در ظاهر، به طور کلی شبیه سیستم Microsoft Rewards در خانواده کنسول های مدرن ایکس باکس است. نسخه TL;DR: برای انجام بازی های ویدیویی جوایز دیجیتالی دریافت کنید.

خواندن 7 پاراگراف باقی مانده | نظرات