• خانه
  • اخبار
  • کریس پاین در تریلر D&D: Honor Among Thieves یک بارد دانا است

کریس پاین در تریلر D&D: Honor Among Thieves یک بارد دانا است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
کریس پاین در تریلر D&D: Honor Among Thieves یک بارد دانا است


RPG رومیزی محبوب به صفحه نقره‌ای بازمی‌گردد سیاه چال ها و اژدها: افتخار در میان دزدان.

پارامونت پیکچرز خوشحال است DD طرفداران در Comic-Con با پنل و تریلر رسمی فیلم بلند آینده، سیاه چال ها و اژدها: افتخار در میان دزدان.

این فیلم ریبوت سه گانه فیلمی است که با شروع آن آغاز شد سیاهچالها و اژدهاها (2000). این فیلم در باکس آفیس بمباران شد و در مقابل بودجه 45 میلیون دلاری خود کمی بیش از 33 میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورد. همچنین به دلیل کیفیت پایین (مخصوصا جلوه های ویژه ارزان)، اجراهای ضعیف و کارگردانی نامناسب مورد تسخیر منتقدان قرار گرفت. این فیلم هنوز ظاهر نشده است D&D: خشم خدای اژدها (2005)، یک دنباله مستقل ساخته شده برای تلویزیون. و D&D 3: The Book of Vile Darkness (2012)، که یک نسخه مستقیم به دی وی دی داشت.

راه اندازی مجدد فعلی اولین بار توسط برادران وارنر پیشنهاد شد. در سال 2013، اما اعلام این پروژه به سرعت خشم Hasbro را برانگیخت، زیرا Hasbro در حال توسعه پروژه خود بود. DD فیلمی با یونیورسال پیکچرز هاسبرو شکایت کرد و در نهایت به توافق رسید و به برادران وارنر چراغ سبز برای ادامه کار داد. هاسبرو در نهایت پروژه را به پارامونت منتقل کرد و برای اولین بار در جولای 2021 فیلمبرداری کرد و جان فرانسیس دیلی و جاناتان گلدشتاین را برای نویسندگی و کارگردانی استخدام کرد. انتشار دو بار به تعویق افتاد، اما ناموس در میان دزدان سرانجام در 3 مارس 2023 روشنایی روز را خواهد دید.

خواندن 6 پاراگراف باقی مانده | نظرات