• خانه
  • اخبار
  • کتاب‌خوان‌های الکترونیکی Kindle بالاخره از کتاب‌های ePub پشتیبانی می‌کنند

کتاب‌خوان‌های الکترونیکی Kindle بالاخره از کتاب‌های ePub پشتیبانی می‌کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
کتاب‌خوان‌های الکترونیکی Kindle بالاخره از کتاب‌های ePub پشتیبانی می‌کنند


Kindles هنوز فایل‌های ePub را مستقیماً باز نمی‌کند، اما اکنون یک حلقه کمتر وجود دارد.

بزرگنمایی / Kindles هنوز فایل‌های ePub را مستقیماً باز نمی‌کند، اما اکنون یک حلقه کمتر وجود دارد. (اعتبار: اندرو کانینگهام)

Kindles آمازون برخی از بهترین کتابخوان های الکترونیکی تخصصی هستند که می توانید بخرید، اما انتقاد طولانی مدت کاربران کتاب بدون DRM از منابع خارج از آمازون این است که آنها از استاندارد باز ePub پشتیبانی نمی کنند. همانطور که توسط Good E-Reader اشاره شده است، این در مقطعی در گذشته اخیر تغییر کرده است: سرویس اسناد شخصی Kindle آمازون اکنون فایل‌های ePub ارسال شده به آدرس ایمیل Kindle شما را به همان روشی که در حال حاضر فایل‌های PDF و اسناد Word را پردازش می‌کند، می‌پذیرد. و سایر فایل های گرافیکی و متنی.

Kindles هنوز از بارگذاری اولیه جانبی فایل‌های ePub پشتیبانی نمی‌کند – سرویس Send to Kindle اسناد را به فایل‌های AZW3 تبدیل می‌کند، کاری که کاربران اکنون می‌توانند به تنهایی با استفاده از ابزارهای مختلف رایگان انجام دهند. اما پشتیبانی رسمی آمازون یک مرحله از فرآیند را حذف می‌کند و به کاربران کمک می‌کند تا از سایت‌های مبهم شخص ثالث اشباع شده از تبلیغات جلوگیری کنند. ما آن را با Kindle Paperwhite نسل یازدهم آزمایش کردیم که با آخرین نسخه نرم‌افزار Kindle کار می‌کند و به نظر می‌رسد روند تبدیل به آرامی پیش رفته است.

اگر استفاده از آدرس ایمیل Send to Kindle هنوز خیلی سنگین است، سند پشتیبانی آمازون می گوید که در اواخر سال 2022 همان پشتیبانی از تبدیل ePub را به برنامه های Send to Kindle خود اضافه می کند. آمازون همچنین می گوید که پشتیبانی از Send to Kindle برای MOBI را متوقف خواهد کرد. فایل‌ها تا پایان سال 2022، زیرا این فایل‌ها از آخرین ویژگی‌های Kindle برای اسناد پشتیبانی نمی‌کنند. فایل‌های MOBI که از قبل روی دستگاه شما هستند، در آنجا باقی می‌مانند و به کار خود ادامه می‌دهند.

1 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات