• خانه
  • اخبار
  • کاوش در خانه با ارواح، چگونگی واکنش بدن انسان به تهدیدات را روشن می کند

کاوش در خانه با ارواح، چگونگی واکنش بدن انسان به تهدیدات را روشن می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
کاوش در خانه با ارواح، چگونگی واکنش بدن انسان به تهدیدات را روشن می کند


محققان مؤسسه فناوری کالیفرنیا مطالعه‌ای را در مورد چگونگی واکنش بدن به تهدیدات مربوط به تجربه در خانه ارواح در هفدهمین در در اورنج کانتی، کالیفرنیا انجام دادند.

بزرگنمایی / محققان مؤسسه فناوری کالیفرنیا مطالعه‌ای را در مورد چگونگی واکنش بدن به تهدیدات مربوط به تجربه در خانه ارواح در هفدهمین در در اورنج کانتی، کالیفرنیا انجام دادند. (اعتبار: YouTube / 17th Door)

تجربه هفدهمین در یک خانه خالی از سکنه به بخشی جدایی ناپذیر از صحنه ترسناک هالووین سالانه در اورنج کانتی، کالیفرنیا تبدیل شده است و هزاران نفر از ترس جویان را از زمان باز شدن آن در سال 2014 به خود جلب کرده است. و اکنون به علم کمک می کند، به ویژه درک ما از بر اساس مقاله‌ای که اخیراً در مجله Psychological Science منتشر شده است، چگونه بدن انسان به تهدیدها بسته به عوامل خاصی واکنش متفاوتی نشان می‌دهد.

همانطور که قبلاً گزارش کردیم، مردم تمایل دارند به دنبال فیلم های ترسناک، رمان های ترسناک یا خانه های جن زده بگردند – و نه فقط در فصل هالووین. این گرایش در ادبیات دانشگاهی «ترس از سرگرمی» نامیده می شود: «تجربه هیجانی آمیخته ترس و لذت». به گفته سارا تاشجیان، نویسنده اصلی، دکترای فوق دکترای روانشناسی در Caltech، این مطالعه جدید به طور خاص بر ترس از سرگرمی تمرکز کمتری دارد و بیشتر بر روی دستیابی به درک بهتری از سیستم های بیولوژیکی دخیل در واکنش های مختلف ترس در انسان ها تمرکز دارد.

ماتیاس کلاسن از دانشگاه آرهوس، نویسنده چرا وحشت اغوا می کند، تحقیقات خود را در مورد دو استراتژی مختلف مدیریت ترس انجام می دهد که توسط بازیگران خانه ارواح دانمارکی استفاده می شود: “معتادان به آدرنالین” که بر ترس تکیه می کنند. و “بند انگشتان سفید” سعی می کنند ترس خود را رام کنند. یک مطالعه در سال 2020 توسط آزمایشگاه کلاسن نشان داد که عامل ترس باید دقیقاً برای دستیابی به این عبارت مختلط حیاتی باشد (“منطقه موهای طلایی” یا “نقطه شیرین” لذت ذهنی). فرضیه اصلی کلاسن این است که وحشت از سیستم توسعه یافته ترس سوء استفاده می کند.

17 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات